28-29 Ekim Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
28-29 Ekim Yarış Programı
Emir Tanyol Kar
Ekleyen: Emir Tanyol Kar
Yardımcı Editör: Kutal Mete Tekin
26 Eki 2017 19:15

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Deniz Öncü
Can Öncü
Endurance Cup yarış galibi Chaz Mostert, Rod Nash Racing Ford
Yarış galibi Alexandre Prémat, Scott McLaughlin, DJR Team Penske
Damalı bayrak: Yarış galibi Alexandre Prémat, Scott McLaughlin, DJR Team Penske
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing, Tom Sykes, Kawasaki Racing
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing Toyota
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing Toyota
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing Toyota
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing Toyota
Yarış galibi Christopher Bell, Joe Gibbs Racing Toyota
Yarış galibi Christopher Bell, Joe Gibbs Racing Toyota
Podyum: Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Podyum: Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team

1. Antrenman: 27 Ekim Cuma, TSİ; 18:00 - 19:30

2. Antrenman: 27 Ekim Cuma, TSİ; 22:00 -23:30

3. Antrenman: 28 Ekim Cumartesi, TSİ; 18:00 - 19:00

Sıralama Turları: 28 Ekim Cumartesi, TSİ; 21:00 - 22:00

Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 22:00

S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+ kanallarında yayınlanabilir.

Sıralama Turları: 28 Ekim Cumartesi, TSİ; 09:10

Moto3 Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 07:00

Moto2 Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 08:20

Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 10:00

S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+ kanallarında yayınlanabilir.

Red Bull TV, gün özetleri ve özel etap canlı yayını şeklinde Dünya Ralli Şampiyonası'nu ücretsiz olarak yayınlamakta.

WRC'nin gün özetlerine ücretli olarak WRC+ uygulamasından da ulaşmanız mümkün.

1. Gün Özet:  28 Ekim Cumartesi, TSİ; 00:00

Özel Etap: 28 Ekim Cumartesi, TSİ; 14:00

2. Gün Özet: 29 Ekim Pazar, TSİ; 00:00

3. Gün Özet: 30 Ekim Pazartesi, TSİ; 01:00

 

Ferrari Dünya Finali yarışlarını buradan canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Cuma:

Ferrari Challenge Asya-Pasifik 1. Yarış: TSİ; 14:00

Ferrari Challenge Kuzey Amerika 1. Yarış: TSİ; 15:30

Ferrari Challenge Avrupa 1. Yarış: TSİ; 17:40

Cumartesi:

Ferrari Challenge Asya-Pasifik 2. Yarış: TSİ; 14:00

Ferrari Challenge Kuzey Amerika 2. Yarış: TSİ; 15:30

Ferrari Challenge Avrupa 2. Yarış: TSİ; 17:40

Pazar:

Dünya Finali - 458: TSİ; 11:00

Dünya Finali - Coppa Shell: TSİ; 12:30

Dünya Finali - Trofeo Pirelli; 14:50 

Sıralama Turları: 29 Ekim Pazar, TSİ; 03:40

1. Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 08:15

2. Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 09:30

Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 22:30

Sıralama Turları: 27 Ekim Cuma, TSİ; 12:25

1. Yarış: 28 Ekim Cumartesi, TSİ; 11:30

2. Yarış: 29 Ekim Pazar, TSİ; 05:30

2017 sezonunun finalinde genç temsilcilerimiz şampiyonluk için piste çıkıyor. İki yarışı da serinin resmi YouTube sayfasından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Etkinlik detaylarına TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir.

Sonraki haber
Haftanın en iyi 10 fotoğrafı: 2017-10-26

Önceki haber

Haftanın en iyi 10 fotoğrafı: 2017-10-26

Sonraki haber

3-5 Kasım Yarış Programı

3-5 Kasım Yarış Programı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Emir Tanyol Kar