18-20 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
18-20 Mayıs Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
17 May 2018 16:19

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Damalı bayrak: Yarış galibi #912 Manthey Racing Porsche 911 GT3 R: Richard Lietz, Patrick Pilet, Frédéric Makowiecki, Nick Tandy
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Podyum: Yarış galibi Ana Carrasco, 3. Kevin Sabatucci
Podyum: Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Nikita Mazepin, ART Grand Prix
Podyum: Yarış galibi Guanyu Zhou, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz, 2. Ralf Aron, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz
Yarış galibi Jack Aitken, ART Grand Prix
Yarış galibi #26 G-Drive Racing Oreca 07 - Gibson: Jean Eric Vergne
Podyum: Yarış galibi Ralf Aron, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz, 2. Enaam Ahmed, Hitech Bullfrog GP Dallara F317 - Mercedes-Benz, 3. Jehan Daruvala, Carlin Dallara F317 - Volkswagen
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W09
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Nikita Mazepin, ART Grand Prix

18 Mayıs Cuma

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:05  -
 WRC  1. Gün özet  00:00  Red Bull TV

19 Mayıs Cumartesi

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula E  1. Antrenman  10:00  Eurosport & FE Web
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 DTM  1. Yarış sıralama turları  12:00  S Sport* & DTM Web
 Formula E  2. Antrenman  12:30  Eurosport & FE Web
 DTM  1. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 Formula E  Sıralama turları  15:00  Eurosport & FE Web
 MotoGP  Sıralama turları  15:10   S Sport*
 WRC  Özel etap  16:45  Red Bull TV
 CEV  Yarış  17:30 CEV Web
 IndyCar  Sıralama turları 1  18:00  ABC
 Porsche  1. Yarış  18:25  Porsche CCF Web
 Formula E  Yarış  19:00  Eurosport & FE Web
 WRC  2. Gün özet  00:00  Red Bull TV

20 Mayıs Pazar

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Super GT  Yarış  08:40  Nismo TV
 Porsche  2. Yarış  11:35  Porsche CCF Web
 Moto3  Yarış  12:00  -
 DTM  2. Yarış sıralama turları  12:20  S Sport* & DTM Web
 Moto2   Yarış  13:20   S Sport*
 WRC  Power stage  14:00  A Spor
 DTM  2. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 BTCC  1. Yarış  14:15  ITV
 MotoGP   Yarış  15:00   S Sport*
 MXGP  1. Yarış  15:15  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:35  ITV
 MXGP  2. Yarış  18:10  Eurosport
 Blancpain Endurance  Yarış  17:00 - 20:00  Blancpain Web
 WTCR  1. Yarış  17:20  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:20  ITV
 IndyCar  Sıralama turları 2  21:30  ABC
 WRC  3. Gün özet  00:00  Red Bull TV

21 Mayıs Pazartesi

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  2. Yarış  13:15  Eurosport
 WTCR  3. Yarış  17:35  Eurosport

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ
F1 Racing Haziran sayısı "konuk yazar" başlığı belli oldu

Önceki haber

F1 Racing Haziran sayısı "konuk yazar" başlığı belli oldu

Sonraki haber

Formula Ford sürücüsü alev alan araçtan son anda kurtarıldı!

Formula Ford sürücüsü alev alan araçtan son anda kurtarıldı!
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış