18-20 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
18-20 Mayıs Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
17 May 2018 16:19

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Damalı bayrak: Yarış galibi #912 Manthey Racing Porsche 911 GT3 R: Richard Lietz, Patrick Pilet, Frédéric Makowiecki, Nick Tandy
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Podyum: Yarış galibi Ana Carrasco, 3. Kevin Sabatucci
Podyum: Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Nikita Mazepin, ART Grand Prix
Podyum: Yarış galibi Guanyu Zhou, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz, 2. Ralf Aron, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz
Yarış galibi Jack Aitken, ART Grand Prix
Yarış galibi #26 G-Drive Racing Oreca 07 - Gibson: Jean Eric Vergne
Podyum: Yarış galibi Ralf Aron, PREMA Theodore Racing Dallara F317 - Mercedes-Benz, 2. Enaam Ahmed, Hitech Bullfrog GP Dallara F317 - Mercedes-Benz, 3. Jehan Daruvala, Carlin Dallara F317 - Volkswagen
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W09
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Busch Light
Yarış galibi Nikita Mazepin, ART Grand Prix

18 Mayıs Cuma

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:05  -
 WRC  1. Gün özet  00:00  Red Bull TV

19 Mayıs Cumartesi

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula E  1. Antrenman  10:00  Eurosport & FE Web
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 DTM  1. Yarış sıralama turları  12:00  S Sport* & DTM Web
 Formula E  2. Antrenman  12:30  Eurosport & FE Web
 DTM  1. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 Formula E  Sıralama turları  15:00  Eurosport & FE Web
 MotoGP  Sıralama turları  15:10   S Sport*
 WRC  Özel etap  16:45  Red Bull TV
 CEV  Yarış  17:30 CEV Web
 IndyCar  Sıralama turları 1  18:00  ABC
 Porsche  1. Yarış  18:25  Porsche CCF Web
 Formula E  Yarış  19:00  Eurosport & FE Web
 WRC  2. Gün özet  00:00  Red Bull TV

20 Mayıs Pazar

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Super GT  Yarış  08:40  Nismo TV
 Porsche  2. Yarış  11:35  Porsche CCF Web
 Moto3  Yarış  12:00  -
 DTM  2. Yarış sıralama turları  12:20  S Sport* & DTM Web
 Moto2   Yarış  13:20   S Sport*
 WRC  Power stage  14:00  A Spor
 DTM  2. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 BTCC  1. Yarış  14:15  ITV
 MotoGP   Yarış  15:00   S Sport*
 MXGP  1. Yarış  15:15  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:35  ITV
 MXGP  2. Yarış  18:10  Eurosport
 Blancpain Endurance  Yarış  17:00 - 20:00  Blancpain Web
 WTCR  1. Yarış  17:20  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:20  ITV
 IndyCar  Sıralama turları 2  21:30  ABC
 WRC  3. Gün özet  00:00  Red Bull TV

21 Mayıs Pazartesi

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  2. Yarış  13:15  Eurosport
 WTCR  3. Yarış  17:35  Eurosport

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış