Prime'a abone ol

Ücretsiz üye olun

  • Favori makalelerinize hızlı erişim sağlayın

  • Son dakika haberleri ve favori sürücülerle ilgili bildirimleri yönetin

  • Yorumlarınızla sesinizi duyurun

Motorsport prime

Premium içeriği keşfedin
Prime'a abone ol

EDİSYON

Türkİye

NASCAR Cup 2024 Charlotte

Charlotte 23 May 2024 den 26 May 2024 e
Busch Light Clash At The Coliseum
Busch Light Clash At The Coliseum 1 Şub 2024 den 4 Şub 2024 e
Duel At Daytona 1
Daytona Duel
Daytona Duel 13 Şub 2024 den 15 Şub 2024 e
Daytona 500
Daytona 500 16 Şub 2024 den 19 Şub 2024 e
Atlanta
Atlanta 22 Şub 2024 den 25 Şub 2024 e
Las Vegas
Las Vegas 28 Şub 2024 den 3 Mar 2024 e
Phoenix
Phoenix 7 Mar 2024 den 10 Mar 2024 e
Bristol
Bristol 14 Mar 2024 den 17 Mar 2024 e
Circuit of the Americas
Circuit of the Americas 20 Mar 2024 den 24 Mar 2024 e
Richmond
Richmond 28 Mar 2024 den 31 Mar 2024 e
Martinsville
Martinsville 4 Nis 2024 den 7 Nis 2024 e
Texas
Texas 11 Nis 2024 den 14 Nis 2024 e
Talladega
Talladega 18 Nis 2024 den 21 Nis 2024 e
Dover
Dover 25 Nis 2024 den 28 Nis 2024 e
Kansas
Kansas 2 May 2024 den 5 May 2024 e
Darlington
Darlington 9 May 2024 den 12 May 2024 e
All Star Open
North Wilkesboro
North Wilkesboro 16 May 2024 den 19 May 2024 e
Charlotte
Charlotte 23 May 2024 den 26 May 2024 e
Madison
Madison 30 May 2024 den 2 Haz 2024 e
Sonoma
Sonoma 5 Haz 2024 den 9 Haz 2024 e
Iowa
Iowa 12 Haz 2024 den 16 Haz 2024 e
New Hampshire
New Hampshire 20 Haz 2024 den 23 Haz 2024 e
Nashville
Nashville 12 Haz 2024 den 30 Haz 2024 e
Chicago
Chicago 4 Tem 2024 den 7 Tem 2024 e
Pocono
Pocono 10 Tem 2024 den 14 Tem 2024 e
Indianapolis
Indianapolis 18 Tem 2024 den 21 Tem 2024 e
Richmond II
Richmond II 8 Ağu 2024 den 11 Ağu 2024 e
Michigan
Michigan 15 Ağu 2024 den 18 Ağu 2024 e
Daytona II
Daytona II 22 Ağu 2024 den 24 Ağu 2024 e
Darlington II
Darlington II 29 Ağu 2024 den 1 Eyl 2024 e
Atlanta II
Atlanta II 5 Eyl 2024 den 8 Eyl 2024 e
Watkins Glen
Watkins Glen 12 Eyl 2024 den 15 Eyl 2024 e
Bristol II
Bristol II 19 Eyl 2024 den 21 Eyl 2024 e
Kansas II
Kansas II 26 Eyl 2024 den 29 Eyl 2024 e
Talladega II
Talladega II 3 Eki 2024 den 6 Eki 2024 e
Charlotte II
Charlotte II 10 Eki 2024 den 13 Eki 2024 e
Las Vegas II
Las Vegas II 17 Eki 2024 den 20 Eki 2024 e
Homestead-Miami
Homestead-Miami 23 Eki 2024 den 27 Eki 2024 e
Martinville II
Martinville II 30 Eki 2024 den 3 Kas 2024 e
Phoenix II
Phoenix II 7 Kas 2024 den 10 Kas 2024 e
1
 - 
4
1
 - 
2
Sıra Sürücü # Üretici Tur Zaman Ara Pitler Puan Yarış dışı
1 United States C. Bell Joe Gibbs Racing 20 Toyota 249

3:00'43.255

11 67
2 United States B. Keselowski RFK Racing 6 Ford 249

+1.366

3:00'44.621

1.366 12 53
3 United States W. Byron Hendrick Motorsports 24 Chevrolet 249

+1.923

3:00'45.178

0.557 11 61
4 United States T. Reddick 23XI Racing 45 Toyota 249

+2.699

3:00'45.954

0.776 12 41
5 United States D. Hamlin Joe Gibbs Racing 11 Toyota 249

+3.540

3:00'46.795

0.841 10 45
6
T. Gibbs Joe Gibbs Racing
54 Toyota 249

+4.163

3:00'47.418

0.623 10 45
7 United States C. Elliott Hendrick Motorsports 9 Chevrolet 249

+4.574

3:00'47.829

0.411 10 38
8 United States R. Chastain TrackHouse Racing 1 Chevrolet 249

+5.040

3:00'48.295

0.466 11 34
9 United States A. Bowman Hendrick Motorsports 48 Chevrolet 249

+5.711

3:00'48.966

0.671 11 43
10 J. Berry Stewart-Haas Racing 4 Ford 249

+6.476

3:00'49.731

0.765 11 33
11 United States D. WallaceJr. 23XI Racing 23 Toyota 249

+7.034

3:00'50.289

0.558 11 39
12 United States M. TruexJr. Joe Gibbs Racing 19 Toyota 249

+7.752

3:00'51.007

0.718 11 31
13 United States J. Allgaier Hendrick Motorsports 5 Chevrolet 249

+8.249

3:00'51.504

0.497 11
14 United States J. Logano Team Penske 22 Ford 249

+9.321

3:00'52.576

1.072 12 23
15 United States K. Busch Richard Childress Racing 8 Chevrolet 249

+10.064

3:00'53.319

0.743 12 22
16 United States M. McDowell Front Row Motorsports 34 Ford 249

+11.015

3:00'54.270

0.951 11 22
17 United States T. Gilliland Front Row Motorsports 38 Ford 249

+11.465

3:00'54.720

0.450 11 20
18 United States D. Hemric Kaulig Racing 31 Chevrolet 249

+11.997

3:00'55.252

0.532 11 19
19 United States E. Jones Legacy Motor Club 43 Toyota 249

+12.770

3:00'56.025

0.773 12 18
20 United States A. Cindric Team Penske 2 Ford 249

+13.448

3:00'56.703

0.678 11 17
21
C. Hocevar Spire Motorsports
77 Chevrolet 249

+13.939

3:00'57.194

0.491 11 16
22 United States J. Haley Rick Ware Racing 51 Ford 249

+14.407

3:00'57.662

0.468 14 15
23 United States C. Buescher RFK Racing 17 Ford 249

+14.964

3:00'58.219

0.557 11 14
24 Mexico D. Suarez TrackHouse Racing 99 Chevrolet 249

+15.414

3:00'58.669

0.450 12 13
25 United States C. Briscoe Stewart-Haas Racing 14 Ford 249

+16.824

3:01'00.079

1.410 11 12
26 United States R. Preece Stewart-Haas Racing 41 Ford 249

+17.499

3:01'00.754

0.675 12 11
27 United States A. Dillon Richard Childress Racing 3 Chevrolet 249

+17.949

3:01'01.204

0.450 13 10
28 New Zealand S. vanGisbergen Kaulig Racing 16 Chevrolet 249

+18.760

3:01'02.015

0.811 10
29 United States J. Johnson Legacy Motor Club 84 Toyota 249

+19.861

3:01'03.116

1.101 12 8
30 United States J. Nemechek Legacy Motor Club 42 Toyota 249

+20.327

3:01'03.582

0.466 11 7
31 United States R. StenhouseJr. JTG Daugherty Racing 47 Chevrolet 249

+21.325

3:01'04.580

0.998 12 6
32 United States H. Burton Wood Brothers Racing 21 Ford 249

+22.012

3:01'05.267

0.687 13 5
33
Z. Smith Spire Motorsports
71 Chevrolet 249

+22.595

3:01'05.850

0.583 11 4
34 United States K. Grala Rick Ware Racing 15 Ford 249

+24.192

3:01'07.447

1.597 11 3
35 United States C. Lajoie Spire Motorsports 7 Chevrolet 249

+26.878

3:01'10.133

2.686 11 2
36 United States T. Dillon Team AmeriVet 50 Chevrolet 247

+2 Laps

3:01'08.160

2 Laps 13
37 United States B. McLeod Power Source 66 Ford 241

+8 Laps

3:01'09.191

6 Laps 13
38 United States N. Gragson Stewart-Haas Racing 10 Ford 170

+79 Laps

1:52'18.585

71 Laps 7 1 Kaza
39 United States R. Blaney Team Penske 12 Ford 143

+106 Laps

1:31'52.146

27 Laps 7 5 Kaza
40 United States J. Yeley NY Racing Team 44 Chevrolet 114

+135 Laps

1:16'53.751

29 Laps 5 Direksiyon

Lider geçilen tur

Lider geçilen tur Sürücü
1 - 42
T. Gibbs
43 - 48 United States M. McDowell
49 - 50 New Zealand S. vanGisbergen
51 - 71
T. Gibbs
72 - 89 United States W. Byron
90 - 93
T. Gibbs
94 - 103 United States W. Byron
104 - 110
T. Gibbs
111 - 120 United States R. Chastain
121 - 146 United States C. Bell
147 - 153 J. Berry
154 - 159 United States C. Bell
160 - 167 United States M. TruexJr.
168 - 169 United States C. Elliott
170 - 188 United States W. Byron
189 - 201 United States C. Bell
202 - 202 United States W. Byron
203 - 206 United States C. Bell
207 - 207 United States W. Byron
208 - 230 United States C. Bell
231 - 231 United States B. Keselowski
232 - 249 United States C. Bell

Ücretsiz üye olun

  • Favori makalelerinize hızlı erişim sağlayın

  • Son dakika haberleri ve favori sürücülerle ilgili bildirimleri yönetin

  • Yorumlarınızla sesinizi duyurun

Motorsport prime

Premium içeriği keşfedin
Prime'a abone ol

EDİSYON

Türkİye