Motorsport.com takımı

Yerel Yönetim Ekibi

Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Motorsport.com Türkiye Direktörü
cihangir.perperik@motorsport.com
  • He founded the first and largest F1 fan site of Turkey, TurkiyeF1.com in 1998. He has 18 years of online media experience. He also started the first motorsport newspaper of Turkey called " Damali Bayrak" in 2002.
Ahmet Güngör

Ahmet Güngör

Motorsport.com Pazarlama Müdürü
ahmet.gungor@motorsport.com
  • İnternet Teknolojileri, Bilişim ve Telekomünikasyon gibi sektörlerde 20 yılı aşkın Satış ve Pazarlama deneyimi ve Proje Yönetimi tecrübesine sahip.
Abdullah Çelik

Abdullah Çelik

Şef Editör
abdullah.celik@motorsport.com
  • TRF1.net sitesinin kurucusu
  • 10 yıllık Formula 1 editörlüğü
  • Internet yayıncılığı üzerine 10 yıllık deneyim
Emir Kar

Emir Kar

Motorsport.com F1 ve MotoGP Editörü
emir.kar@motorsport.com
  • F1 ve MotoGP üzerine editörlük yapıyor. 5 yıldır turkiyef1.com'da editör. Otomotiv Mühendisliği üzerine tahsil yaptı.
Kutal Mete Tekin

Kutal Mete Tekin

Motorsport.com Pist Yarışları ve Ralli Editörü
kutal.tekin@motorsport.com
  • Pist yarışları ve Ralli üzerine deneyimli editör. Türkiye'de farklı internet sitelerinde editörlük yaptı.
Kemal Şengül

Kemal Şengül

Motorsport.com Formula 1 Editorü
Ahmet Tezcan

Ahmet Tezcan

Motorsport.com F1, MotoGP Editörü

Global yönetim

Zak Brown

Zak Brown

Fahri Başkan
zak.brown@motorsport.com
  • Entertainment (since March 2015)
  • Executive Chairman JMI
  • United Autosports Başkanı
Colin Smith

Colin Smith

CEO
csmith@motorsport.com
  • NASCAR Dijital Medya departmanında Müdür ve Başkan Yardımcısı olarak 5 sene
  • Raycom Sports / Raycom Media'da Başkan Yardımcısı olarak 7 sene
  • Spor ve Eğlence sektöründe genel olarak 20 senelik deneyim
Jan Reese

Jan Reese

Motorsport Network Grup CFO
jan.reese@motorsport.com
  • Uluslararası arenada otomobil sektörünün içinde ve dışında bir çok küresel şirkette liderlik yapmış deneyimli CFO
Charles Bradley

Charles Bradley

Genel Yayın Yönetmeni
charles.bradley@motorsport.com
  • Autosport Dergisi: 2001'den Aralık 2014'e kadar genel yayın yönetmeni ve yardımcı editör
  • Yazılı ve online medyada 20 yıllık baş editör ve yazar
Jonathan Noble

Jonathan Noble

F1 Editörü
jonathan.noble@motorsport.com
  • Autosport Dergisi: Eylül 2000 ile 2015 arası Formula 1 Editörü
  • Basılı ve online medyada 21 yıllık spor yazarı
  • Sussex Üniversitesi
Eric Gilbert

Eric Gilbert

Ürün Geliştirme Müdürü
ericg@motorsport.com
  • BBA uluslararası pazarlama
  • Pazarlamada 20 yıl
  • Medyada 20 yıl
  • 15 yıldır online yayıncılık
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Şef Teknoloji Müdürü
oleg.safronov@motorsport.com
  • Yazılım geliştirme ve başarılı multimedya yayını, e-ticaret ve ödeme işleme alanlarında 12 yıllık deneyim
  • Kurumsal işletmelerle birlikte 10 yıllık teknik yönetim deneyimi
Katie Shenko, Esq.

Katie Shenko, Esq.

Hukuk Danışmanı
kshenko@motorsport.com
  • Intellectual Property: licensing, portfolio management, enforcement, litigation
  • Business: corporations, mergers & acquisitions, contracts, litigation
  • Technology & E-commerce: licensing, manufacturing, data storage, website development
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Denetçi
Filippo Salza

Filippo Salza

Avrupa Operasyonları Başkanı
filippo.salza@motorsport.com
  • Dijital medya alanında 15 yılı aşkın deneyim
Gustavo Roche

Gustavo Roche

İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı
gustavo.roche@motorsport.com
  • 2010'dan beri F1PLUS.com'un Genel Müdürü
  • Sr. Satış Müdürü - ESPN International Properties
  • Televisa Publishing adına Hispanik pazarı odaklı stratejik planlama ve dijital girişimleri yönetti
Pablo Elizalde

Pablo Elizalde

Motorsport.com Haber Editörü, Avrupa
pablo.elizalde@motorsport.com
  • Haber yazarı/editörü olarak online ve basılı medyada 20 yıldan fazla tecrübe
  • Autosport.com: 2005'ten 2015'e kadar idari editör
Oriol Puigdemont

Oriol Puigdemont

MotoGP Editörü
oriol.puigdemont@motorsport.com
  • Covered MotoGP for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Fórmula 1 for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Dakar Rally for EL PAÍS for 5 years
Jim Utter

Jim Utter

NASCAR Editörü
jim.utter@motorsport.com
  • Charlotte (N.C.) Observer için 18 yıldır NASCAR bölümünde çalıştı
  • Ulusal Motorsporları Basın Birliği ve N.C. Ortak Basın Kurulu ödülünü birden çok kez sahibi
  • SiriusXM NASCAR Radyo ve Performans Yarış Ağı'nda NASCAR programının yardımcı sunucusu
Lee Spencer

Lee Spencer

Kıdemli NASCAR Yazarı
lee.spencer@motorsport.com
  • Ödüllü muhabir ve 20 yıllık NASCAR köşe yazarı
  • SiriusCM NASCAR Radyo ve Racing Boys Network için her hafta yorumculuk yaptı
  • Bu makale FOXSports.com, Sporting News, USAToday.com ve Racer'da yer almıştır
Adam Cooper

Adam Cooper

F1 Editörü ve Haber Yazarı
adam.cooper@motorsport.com
  • 1985'den beri motor yarışları gazetecisi ve yazarı
  • 5 yıldır Autosport'un tam zamanlı personeli
  • Serbest motor sporları gazetecisi ve yazarı
Kate Walker

Kate Walker

F1 Muhabiri
kate.walker@motorsport.com
  • 2009'dan beri her Grand Prix'yi yerinde takip edebilmek için seyahat ediyor
  • Financial Times, ESPN, Bugatti Revue, Grand Prix+, resmi F1 yarış programı ve daha fazlasında çalıştı
Erwin Jaeggi

Erwin Jaeggi

F1 Editörü, Hollanda
erwin.jaeggi@motorsport.com
  • Online motorsporları haberciliğinde 12 yıl
  • GPUpdate.net'in eski Genel Yayın Yönetmeni
  • Hollanda'da neredeyse tüm ulusal ve bölgesel gazetelerdeki yayınlar

Uluslararası Edisyonların Direktörleri

Franco Nugnes

Franco Nugnes

Motorsport.com, İtalya Direktörü
Guillaume Navarro

Guillaume Navarro

Motorsport.com, Fransa Direktörü
guillaume.navarro@motorsport.com
  • RMC Radyo ve BFM TV için 2009 F1 şampiyonasının yayıncı kuruluşu
  • Önde gelen motorsporları, otomotiv radyo ve TV kanallarında, basılı ve online medyada zengin uluslararası deneyime sahip
  • AOL, Pirelli F1, Red Bull Medya Evi, Dünya Superbike Şampiyonası için PR ve hesap yönetimi
José L. Mercado Román

José L. Mercado Román

Motorsport.com, Latam Genel Yayın Yönetmeni
jose.roman@motorsport.com
  • Spor haberciliğinde 15 yıllık deneyim
  • Web içerik yöneticiliğinde 8 yıl
  • Yahoo! Sports, Eurosport, ESPN, Red Bull ve diğerleri için çalıştı
Felipe Motta

Felipe Motta

Motorsport.com, Brezilya Direktörü
felipe.motta@motorsport.com
  • 13 yıldır motorsporlarının ve 150'den fazla F1 GP'sinin yerinde takibi
  • TotalRace.com.br 2011'de kuruldu
  • Radio Jovem Pan ve FoxSports için F-1 ve F-E yorumcusu olarak çalıştı
Yaroslav Zagorets

Yaroslav Zagorets

Motorsport.com Rusya Şef Editörü
yzagorets@motorsport.com
  • More than 10 years of editorial experience in news and automotive journalism
  • More than 5 years’ experience in mass media management
  • Project executive of automotive site Motor.ru from 2012 to 2016
Khodr Rawi

Khodr Rawi

Motorsport.com, Orta Doğu Direktörü
khodr.rawi@motorsport.com
  • 2001'den beri Orta Doğu'nun ilk F1 sitesi FormulaWahad.com'un editörü
  • FIA'nın da resmi olarak tanıdığı F1Zone.net web sitesinin sahibi
  • Suudi Sports Group için Kıdemli Motorsporları Editörü olarak çalıştı
  • Online medyada 7 yıl
Matthew O'Malley

Matthew O'Malley

Motorsport.com Avustralya Yöneticisi
matthew.omalley@motor1.com
  • Motoring Media Network Australia'nın Kurucusu (2013)
  • National Group Advertising Yöneticisi - Bauer Media
  • Premium ve Otomotiv Reklamcılığı'nda 15 senelik deneyim
Jamie Klein

Jamie Klein

Motorsport.com, Birleşik Krallık Genel Yayın Yönetmeni
jamie.klein@motorsport.com
  • 2013'ten 2015'e Autosport'a özel danışman
  • Sportontap.com'da F1 muhabiri
  • Exeposé'de online spor editörü
  • Motorsporları yazarlığı ve kurguda 5 yıllık deneyim
Tim Biesbrouck

Tim Biesbrouck

Motorsport.com, Hollanda Genel Yayın Yönetmeni
tim.biesbrouck@motorsport.com
  • Ödüllü muhabir
  • Motorsporları editörü ve muhabiri olarak 10 yıllık deneyim
  • PR'de uluslararası deneyim ve çeşitli yarış organizatörleri için iletişim hizmeti
  • 2008'den beri sürdürülebilir yarış konusunda uzmanı
Stefan Ehlen

Stefan Ehlen

Motorsport.com, Almanya Yazı İşleri Müdürü
stefan.ehlen@motorsport.com
  • Online spor muhabirliğinde 7 yıl
  • 2008'den 2015'e kadar Motorsport-Total.com'da bölüm başkanı ve spor editörü
  • Sportradio360.de'nin düzenli radyo yorumcusu ve Eurosport'ta TV yorumcusu
Tim Southers

Tim Southers

Motorsport.com, Kanada Direktörü
David Malsher

David Malsher

ABD Editörü ve IndyCar Muhabiri
david.malsher@motorsport.com
  • 1994 ve 2004 yılları arasında Autosport Special Projects, TRMG (başka bir yarış yayıncısı şirket), Motor Sport Dergisi ve Autosport dergisinde editör yardımcısı ve editör. 2005'te serbest olarak Autosport'un Champ Car serisinin son üç yıllık muhabiri. Motorsport.com'a katılmadan önce yaklaşık sekiz yıllık yarışçılık deneyimi. Californiya'da yaşıyor ve Will Power'ın The Sheer Force of Will Power biyografisinin yazıyor.
Jacobo Vega

Jacobo Vega

Motorsport.com İspanya Direktörü
jacobo.vega@motorsport.com
  • 12 years following F1 with more than 200 GP's on site, from 2005 to 2015
  • F1 Commentator & reporter for LaSexta & Antena 3, from 2009 to 2015
  • GP2 & GP3 Series Main Broadcaster in Antena 3, from 2009 to 2014
Kunihiko Akai

Kunihiko Akai

Şef Editör, Motorspot.com Japonya
akaikunihiko@motorsport.com
  • 1973 Work at motorsport magazine
  • 1977 Based in London and start to work as a motorsport journalist
  • 1990 Establish own firm for various activities at publishing companies, automobile makers and/or advertising companies
Gergely Denes

Gergely Denes

Genel Müdür/Şef Editör, Motorsport.com Macaristan
gergely.denes@motorsport.com
  • 7 years in online/print media as writer and editor in chief
  • Writer then Editor in Chief at F1-Live/GP-Live from 2011 to 2016
Roman Galimon

Roman Galimon

Şef Editör, Motorsport.com Ukrayna
roman.galimon@motorsport.com
  • Editor in Chief of F1-Ukraine from 2005 to 2016
  • 11 years in online media as sports writer
Cep Goldia

Cep Goldia

Motorsport.com Endonezya Direktörü
cep.goldia@motorsport.com
  • Former administrator of F1MI, the largest Facebook group for Indonesian F1 fans
  • Founded ZF1, the first crowdsourced F1 blog in Indonesia
  • Rio Haryanto's PR and social media handler
  • Kennedy-Lugar Youth Exchange and Study scholarship awardee
  • Global Village alumnus, Iacocca Institute, Lehigh University
Lorenzo Senna

Lorenzo Senna

Motorsport.com İsviçre Direktörü
lorenzo.senna@motorsport.com
  • Karting ve tek koltuklu seriler yarış pilotu
  • Sennaformula ve Formulamodena kurucusu ve araç oluşturucu

Yazı işleri müdürleri

Nick DeGroot

Haber ve Topluluk Yöneticisi nick.degroot@motorsport.com

Rainier Ehrhardt

Motorsport Network Fotoğraf Direktörü rainiere@motorsport.com

Pavel Surdin

Video Yöneticisi pavels@motorsport.com

Harsh Vardhan Choudhary

İç Süreç Yöneticisi - Motorsport.com harsh.choudhary@motorsport.com

Fotoğrafçılar