Motorsport.com takımı

Yerel Yönetim Ekibi

Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Director of Motorsport.com, Turkey
cihangir.perperik@motorsport.com
  • He founded the first and largest F1 fan site of Turkey, TurkiyeF1.com in 1998. He has 18 years of online media experience. He also started the first motorsport newspaper of Turkey called " Damali Bayrak" in 2002.
Ahmet Güngör

Ahmet Güngör

Motorsport.com Pazarlama Müdürü
ahmet.gungor@motorsport.com
  • İnternet Teknolojileri, Bilişim ve Telekomünikasyon gibi sektörlerde 20 yılı aşkın Satış ve Pazarlama deneyimi ve Proje Yönetimi tecrübesine sahip.
Abdullah Çelik

Abdullah Çelik

Editor in Chief
abdullah.celik@motorsport.com
  • TRF1.net sitesinin kurucusu
  • 10 yıllık Formula 1 editörlüğü
  • Internet yayıncılığı üzerine 10 yıllık deneyim
Emir Kar

Emir Kar

Motorsport.com F1 ve MotoGP Editörü
emir.kar@motorsport.com
  • F1 ve MotoGP üzerine editörlük yapıyor. 5 yıldır turkiyef1.com'da editör. Otomotiv Mühendisliği üzerine tahsil yaptı.
Berk Sarıoğlu

Berk Sarıoğlu

Motorsport.com F1, Ralli ve Formula 1 Editörü
berk.sarioglu@motorsport.com
  • 6 yıldır motorsporlarında editör/yazar
  • TurkiyeF1.com editörü
Kutal Mete Tekin

Kutal Mete Tekin

Motorsport.com Pist Yarışları ve Ralli Editörü
kutal.tekin@motorsport.com
  • Pist yarışları ve Ralli üzerine deneyimli editör. Türkiye'de farklı internet sitelerinde editörlük yaptı.
Kemal Şengül

Kemal Şengül

Motorsport.com Formula 1 Editorü
Ahmet Tezcan

Ahmet Tezcan

Motorsport.com F1, MotoGP Editörü

Global yönetim

Zak Brown

Zak Brown

Fahri Başkan
zak.brown@motorsport.com
  • Entertainment (since March 2015)
  • Executive Chairman JMI
  • United Autosports Başkanı
Eric Gilbert

Eric Gilbert

Chief Product Officer
ericg@motorsport.com
  • BBA uluslararası pazarlama
  • Pazarlamada 20 yıl
  • Medyada 20 yıl
  • 15 yıldır online yayıncılık
Charles Bradley

Charles Bradley

Genel Yayın Yönetmeni
charles.bradley@motorsport.com
  • Autosport Dergisi: 2001'den Aralık 2014'e kadar genel yayın yönetmeni ve yardımcı editör
  • Yazılı ve online medyada 20 yıllık baş editör ve yazar
Jonathan Noble

Jonathan Noble

F1 Editörü
jonathan.noble@motorsport.com
  • Autosport Dergisi: Eylül 2000 ile 2015 arası Formula 1 Editörü
  • Basılı ve online medyada 21 yıllık spor yazarı
  • Sussex Üniversitesi
Filippo Salza

Filippo Salza

Avrupa Operasyonları Başkanı
filippo.salza@motorsport.com
  • Dijital medya alanında 15 yılı aşkın deneyim
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Şef Teknoloji Müdürü
oleg.safronov@motorsport.com
  • Yazılım geliştirme ve başarılı multimedya yayını, e-ticaret ve ödeme işleme alanlarında 12 yıllık deneyim
  • Kurumsal işletmelerle birlikte 10 yıllık teknik yönetim deneyimi
Gustavo Roche

Gustavo Roche

İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı
gustavo.roche@motorsport.com
  • 2010'dan beri F1PLUS.com'un Genel Müdürü
  • Sr. Satış Müdürü - ESPN International Properties
  • Televisa Publishing adına Hispanik pazarı odaklı stratejik planlama ve dijital girişimleri yönetti
Pablo Elizalde

Pablo Elizalde

Motorsport.com Haber Editörü, Avrupa
pablo.elizalde@motorsport.com
  • Haber yazarı/editörü olarak online ve basılı medyada 20 yıldan fazla tecrübe
  • Autosport.com: 2005'ten 2015'e kadar idari editör
Oriol Puigdemont

Oriol Puigdemont

MotoGP Editor
oriol.puigdemont@motorsport.com
  • Covered MotoGP for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Fórmula 1 for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Dakar Rally for EL PAÍS for 5 years
Jim Utter

Jim Utter

NASCAR Editörü
jim.utter@motorsport.com
  • Charlotte (N.C.) Observer için 18 yıldır NASCAR bölümünde çalıştı
  • Ulusal Motorsporları Basın Birliği ve N.C. Ortak Basın Kurulu ödülünü birden çok kez sahibi
  • SiriusXM NASCAR Radyo ve Performans Yarış Ağı'nda NASCAR programının yardımcı sunucusu
Lee Spencer

Lee Spencer

Kıdemli NASCAR Yazarı
lee.spencer@motorsport.com
  • Ödüllü muhabir ve 20 yıllık NASCAR köşe yazarı
  • SiriusCM NASCAR Radyo ve Racing Boys Network için her hafta yorumculuk yaptı
  • Bu makale FOXSports.com, Sporting News, USAToday.com ve Racer'da yer almıştır
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Denetçi
Adam Cooper

Adam Cooper

F1 Editörü ve Haber Yazarı
adam.cooper@motorsport.com
  • 1985'den beri motor yarışları gazetecisi ve yazarı
  • 5 yıldır Autosport'un tam zamanlı personeli
  • Serbest motor sporları gazetecisi ve yazarı
Kate Walker

Kate Walker

F1 Muhabiri
kate.walker@motorsport.com
  • 2009'dan beri her Grand Prix'yi yerinde takip edebilmek için seyahat ediyor
  • Financial Times, ESPN, Bugatti Revue, Grand Prix+, resmi F1 yarış programı ve daha fazlasında çalıştı
Erwin Jaeggi

Erwin Jaeggi

F1 Editörü, Hollanda
erwin.jaeggi@motorsport.com
  • Online motorsporları haberciliğinde 12 yıl
  • GPUpdate.net'in eski Genel Yayın Yönetmeni
  • Hollanda'da neredeyse tüm ulusal ve bölgesel gazetelerdeki yayınlar
Katie Shenko, Esq.

Katie Shenko, Esq.

Legal Counsel
kshenko@motorsport.com
  • Intellectual Property: licensing, portfolio management, enforcement, litigation
  • Business: corporations, mergers & acquisitions, contracts, litigation
  • Technology & E-commerce: licensing, manufacturing, data storage, website development

Uluslararası Edisyonların Direktörleri

Franco Nugnes

Franco Nugnes

Motorsport.com, İtalya Direktörü
Guillaume Navarro

Guillaume Navarro

Motorsport.com, Fransa Direktörü
guillaume.navarro@motorsport.com
  • RMC Radyo ve BFM TV için 2009 F1 şampiyonasının yayıncı kuruluşu
  • Önde gelen motorsporları, otomotiv radyo ve TV kanallarında, basılı ve online medyada zengin uluslararası deneyime sahip
  • AOL, Pirelli F1, Red Bull Medya Evi, Dünya Superbike Şampiyonası için PR ve hesap yönetimi
Steven Lu

Steven Lu

Motorsport.com, Çin Direktörü
steven.lu@motorsport.com
  • MA Marketing International
  • Pazarlamada 11 yıl
  • Motorsporlarında 11 yıl
  • 10 yıllık Etkinlik Yönetimi
José L. Mercado Román

José L. Mercado Román

Motorsport.com, Latam Genel Yayın Yönetmeni
jose.roman@motorsport.com
  • Spor haberciliğinde 15 yıllık deneyim
  • Web içerik yöneticiliğinde 8 yıl
  • Yahoo! Sports, Eurosport, ESPN, Red Bull ve diğerleri için çalıştı
Felipe Motta

Felipe Motta

Motorsport.com, Brezilya Direktörü
felipe.motta@motorsport.com
  • 13 yıldır motorsporlarının ve 150'den fazla F1 GP'sinin yerinde takibi
  • TotalRace.com.br 2011'de kuruldu
  • Radio Jovem Pan ve FoxSports için F-1 ve F-E yorumcusu olarak çalıştı
Dmitry Sergeev

Dmitry Sergeev

Acting Director of Motorsport.com Russia
Khodr Rawi

Khodr Rawi

Motorsport.com, Orta Doğu Direktörü
khodr.rawi@motorsport.com
  • 2001'den beri Orta Doğu'nun ilk F1 sitesi FormulaWahad.com'un editörü
  • FIA'nın da resmi olarak tanıdığı F1Zone.net web sitesinin sahibi
  • Suudi Sports Group için Kıdemli Motorsporları Editörü olarak çalıştı
  • Online medyada 7 yıl
Andrewvan Leeuwen

Andrewvan Leeuwen

Motorsport.com, Avustralya Genel Yayın Yönetmeni
andrew.vanleeuwen@motorsport.com
  • Australian Motorsport eNews eski editörü
  • Spor muhabirliğinde 10 yıldan fazla deneyim
  • 2012 ve 2015 arasında Autosport'a özel danışman
Jamie Klein

Jamie Klein

Motorsport.com, Birleşik Krallık Genel Yayın Yönetmeni
jamie.klein@motorsport.com
  • 2013'ten 2015'e Autosport'a özel danışman
  • Sportontap.com'da F1 muhabiri
  • Exeposé'de online spor editörü
  • Motorsporları yazarlığı ve kurguda 5 yıllık deneyim
Darshan Chokhani

Darshan Chokhani

Motorsport.com, Hindistan Genel Yayın Yönetmeni
darshan.chokhani@motorsport.com
  • Spor Yönetiminde Yüksek Lisans Diploması
  • Criclife.com
  • Formula 1 Grand Prix'si için çalıştı
  • Marussia F1 Team
  • Auto India Sports'un yazar ve ortağı
Tim Biesbrouck

Tim Biesbrouck

Motorsport.com, Hollanda Genel Yayın Yönetmeni
tim.biesbrouck@motorsport.com
  • Ödüllü muhabir
  • Motorsporları editörü ve muhabiri olarak 10 yıllık deneyim
  • PR'de uluslararası deneyim ve çeşitli yarış organizatörleri için iletişim hizmeti
  • 2008'den beri sürdürülebilir yarış konusunda uzmanı
Stefan Ehlen

Stefan Ehlen

Motorsport.com, Almanya Yazı İşleri Müdürü
stefan.ehlen@motorsport.com
  • Online spor muhabirliğinde 7 yıl
  • 2008'den 2015'e kadar Motorsport-Total.com'da bölüm başkanı ve spor editörü
  • Sportradio360.de'nin düzenli radyo yorumcusu ve Eurosport'ta TV yorumcusu
René Fagnan

René Fagnan

Motorsport.com, Kanada Direktörü
rene.fagnan@motorsport.com
  • 1988'den beri motor yarışları gazetecisi
  • 2007'den 2015'e kadar Auto123 Motorsporları Editörü
  • Padok ve Formula dergilerinin Genel Yayın Yönetmeni
  • Geniş TV, radyo, baskı ve web deneyimi
  • Formula 1 üzerine iki kitabı olan bir yazar
David Malsher

David Malsher

ABD Editörü ve IndyCar Muhabiri
david.malsher@motorsport.com
  • 1994 ve 2004 yılları arasında Autosport Special Projects, TRMG (başka bir yarış yayıncısı şirket), Motor Sport Dergisi ve Autosport dergisinde editör yardımcısı ve editör. 2005'te serbest olarak Autosport'un Champ Car serisinin son üç yıllık muhabiri. Motorsport.com'a katılmadan önce yaklaşık sekiz yıllık yarışçılık deneyimi. Californiya'da yaşıyor ve Will Power'ın The Sheer Force of Will Power biyografisinin yazıyor.
Jacobo Vega

Jacobo Vega

Director of Motorsport.com, Spain
jacobo.vega@motorsport.com
  • 12 years following F1 with more than 200 GP's on site, from 2005 to 2015
  • F1 Commentator & reporter for LaSexta & Antena 3, from 2009 to 2015
  • GP2 & GP3 Series Main Broadcaster in Antena 3, from 2009 to 2014
Kunihiko Akai

Kunihiko Akai

Editor in chief of Motorsport.com, Japan
akaikunihiko@motorsport.com
  • 1973 Work at motorsport magazine
  • 1977 Based in London and start to work as a motorsport journalist
  • 1990 Establish own firm for various activities at publishing companies, automobile makers and/or advertising companies
Gergely Denes

Gergely Denes

Editor in Chief/General Manager of Motorsport.com, Hungary
gergely.denes@motorsport.com
  • 7 years in online/print media as writer and editor in chief
  • Writer then Editor in Chief at F1-Live/GP-Live from 2011 to 2016
Roman Galimon

Roman Galimon

Editor in Chief of Motorsport.com, Ukraine
roman.galimon@motorsport.com
  • Editor in Chief of F1-Ukraine from 2005 to 2016
  • 11 years in online media as sports writer
Cep Goldia

Cep Goldia

Director of Motorsport.com, Indonesia
cep.goldia@motorsport.com
  • Former administrator of F1MI, the largest Facebook group for Indonesian F1 fans
  • Founded ZF1, the first crowdsourced F1 blog in Indonesia
  • Rio Haryanto's PR and social media handler
  • Kennedy-Lugar Youth Exchange and Study scholarship awardee
  • Global Village alumnus, Iacocca Institute, Lehigh University
Lorenzo Senna

Lorenzo Senna

Director of Motorsport.com, Switzerland
lorenzo.senna@motorsport.com
  • Karting and single-seaters racing driver
  • Sennaformula and Formulamodena creator and car builder

Yazı işleri müdürleri

Nick DeGroot

Haber ve Topluluk Yöneticisi nick.degroot@motorsport.com

Rainier Ehrhardt

Fotoğraf Yöneticisi rainiere@motorsport.com

Pavel Surdin

Video Yöneticisi pavels@motorsport.com

Harsh Vardhan Choudhary

İç Süreç Yöneticisi - Motorsport.com harsh.choudhary@motorsport.com

Fotoğrafçılar