8-10 Haziran Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
8-10 Haziran Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
5 Haz 2018 22:43

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Podyum SSP: yarış galibi Sandro Cortese, Kallio Racing
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Sandro Cortese, Kallio Racing
Podyum: Yarış galibi Linus Lundqvist, Double R, 2. Nicolai Kjaergaard, Carlin, 3. Kush Maini, Lanan Racing
Yarış galibi Linus Lundqvist, Double R
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team, Valentino Rossi, Yamaha Factory Racing
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team

Uluslararası yarışlar:

8 Haziran Cuma

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 Formula 1  1. Antrenman  17:00 - 18:30  -
 Formula 1  2. Antrenman   21:00 - 22:30  -
 WRC  1. Gün özet  23:00 Red Bull TV

9 Haziran Cumartesi

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 WSBK  Sıralama turları  11:30  Eurosport & S Sport*
 WSBK  1. Yarış  14:00  Eurosport & S Sport*
 WRC  Özel etap  16:45  Red Bull TV
 Formula 1  3. Antrenman  18:00 - 19:00  S Sport*
 Porsche Benelux  1. Yarış  17:40  Benelux Web
 Formula 1  Sıralama turları   21:00  S Sport*
 WRC 2. Gün özet  23:00  Red Bull TV

10 Haziran Pazar

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 Formula E  1. Antrenman  10:00  Eurosport & FE Web
 CEV  1. Yarış  12:00  CEV Web
 Formula E  2. Antrenman  12:30  Eurosport & FE Web
 Supersport  Yarış  12:30  Eurosport & S Sport*
 WSBK  2. Yarış  14:00  Eurosport & S Sport*
 BTCC  1. Yarış  14:20  ITV
 Formula E  Sıralama turları  15:00  Eurosport & FE Web
 CEV  2. Yarış  15:00  CEV Web
 World Rallycross  Yarış  16:00  S Sport* & RX Web
 STK 1000  Yarış  16:15  -
 BTCC  2. Yarış  16:50  ITV
 Porsche Benelux  2. Yarış  17:40  Benelux Web
 Formula E  Yarış  18:05  Eurosport & FE Web
 BTCC  3. Yarış  19:05  ITV
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs
 Formula 1  Yarış   21:10  S Sport*
 WRC  3. Gün özet  23:00  Red Bull TV
 IndyCar  Yarış  01:00**  NBC

 **Pazarı Pazartesiye bağlayan gece

Türkiye Drift Şampiyonası:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
F1 Racing Haziran sayısı dijtal olarak Dergilik'te

Önceki haber

F1 Racing Haziran sayısı dijtal olarak Dergilik'te

Sonraki haber

Motorsport.com "News Digest" uygulaması hakkında bilgilendirme

Motorsport.com "News Digest" uygulaması hakkında bilgilendirme
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış