8-10 Haziran Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
8-10 Haziran Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
5 Haz 2018 22:43

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Podyum SSP: yarış galibi Sandro Cortese, Kallio Racing
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Sandro Cortese, Kallio Racing
Podyum: Yarış galibi Linus Lundqvist, Double R, 2. Nicolai Kjaergaard, Carlin, 3. Kush Maini, Lanan Racing
Yarış galibi Linus Lundqvist, Double R
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Red White & Blue
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team, Valentino Rossi, Yamaha Factory Racing
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team

Uluslararası yarışlar:

8 Haziran Cuma

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 Formula 1  1. Antrenman  17:00 - 18:30  -
 Formula 1  2. Antrenman   21:00 - 22:30  -
 WRC  1. Gün özet  23:00 Red Bull TV

9 Haziran Cumartesi

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 WSBK  Sıralama turları  11:30  Eurosport & S Sport*
 WSBK  1. Yarış  14:00  Eurosport & S Sport*
 WRC  Özel etap  16:45  Red Bull TV
 Formula 1  3. Antrenman  18:00 - 19:00  S Sport*
 Porsche Benelux  1. Yarış  17:40  Benelux Web
 Formula 1  Sıralama turları   21:00  S Sport*
 WRC 2. Gün özet  23:00  Red Bull TV

10 Haziran Pazar

 Seri  Seans   Saat (TSİ)  Kanal 
 Formula E  1. Antrenman  10:00  Eurosport & FE Web
 CEV  1. Yarış  12:00  CEV Web
 Formula E  2. Antrenman  12:30  Eurosport & FE Web
 Supersport  Yarış  12:30  Eurosport & S Sport*
 WSBK  2. Yarış  14:00  Eurosport & S Sport*
 BTCC  1. Yarış  14:20  ITV
 Formula E  Sıralama turları  15:00  Eurosport & FE Web
 CEV  2. Yarış  15:00  CEV Web
 World Rallycross  Yarış  16:00  S Sport* & RX Web
 STK 1000  Yarış  16:15  -
 BTCC  2. Yarış  16:50  ITV
 Porsche Benelux  2. Yarış  17:40  Benelux Web
 Formula E  Yarış  18:05  Eurosport & FE Web
 BTCC  3. Yarış  19:05  ITV
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs
 Formula 1  Yarış   21:10  S Sport*
 WRC  3. Gün özet  23:00  Red Bull TV
 IndyCar  Yarış  01:00**  NBC

 **Pazarı Pazartesiye bağlayan gece

Türkiye Drift Şampiyonası:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış