6-8 Nisan Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
6-8 Nisan Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
4 Nis 2018 14:51

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Dan Lloyd, West Coast Racing VW Golf
Yarış galibi Manuel Maldonado, Fortec Motorsports
Yarış galibi Dan Lloyd, West Coast Racing VW Golf
Podyum: 2. sıra Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, Inaki Rueda, Ferrari Yarış Stratejisti, yarış galib
Yarış galibi Dan Lloyd, West Coast Racing VW Golf
Yarış galibi #75 Optimum Motorsport Aston Martin V12 Vantage GT3: Flick Haigh, Jonny Adam
Yarış galibi John Hunter Nemechek, NEMCO Motorsports, Chevrolet Silverado
Yarış galibi John Hunter Nemechek, NEMCO Motorsports, Chevrolet Silverado
Yarış galibi Clint Bowyer, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Haas Automation Demo Day
Yarış galibi Clint Bowyer, Stewart-Haas Racing, Ford Fusion Haas Automation Demo Day
Podyum: Yarış galibi haz Davies, Aruba.it Racing-Ducati SBK Team
Damalı bayrak: Yarış galibi Chaz Davies, Aruba.it Racing-Ducati SBK Team
Yarış galibi John Hunter Nemechek, NEMCO Motorsports, Chevrolet Silverado
Podyum: 2. sıra Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari, 3. sıra Kim
Podyum: 2. sıra Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, Inaki Rueda, Ferrari Yarış Stratejisti, yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari, 3. sıra Kimi Raikkonen, Ferrari

6 Nisan Cuma

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 Formula 1  1. antrenman  14:00 - 15:30  -
 Formula 1  2. antrenman  18:00 - 19:30  -
 WRC  1. Gün özet  23:00   Red Bull TV

7 Nisan Cumartesi

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 VLN  Sıralama Turları  09:20  VLN WEB
 WRC  Özel etap canlı  11:45   Red Bull TV
 VLN  Yarış  13:00 - 17:00  VLN WEB
 Formula 2  1. Yarış  13:10  -
 Formula 1  3. antrenman  15:00 - 16:00  S Sport*
 WTCR  Sıralama Turları  15:00  Eurosport
 Blancpain Sprint  1. Yarış  16:25  Blancpain WEB
 GT4ES  1. Yarış  17:45  GT4ES WEB
 Formula 1  Sıralama Turları  18:00  S Sport*
 WTCR  1. Yarış   19:00  Eurosport
 MotoGP  Sıralama Turları  21:10  S Sport*
 WRC  2. Gün özet  23:00   Red Bull TV

8 Nisan Pazar

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 GT4ES  2. Yarış  11:55  GT4ES WEB
 BTCC  1. Yarış  13:35  ITV
 WRC  Power Stage canlı  12:00  A Spor
 Formula 2  2. Yarış  14:15  -
 Blancpain Sprint  2. Yarış  14:30  Blancpain WEB
 BTCC  2. Yarış  16:25  ITV
 Moto3  Yarış  18:00  -
 Formula 1  Yarış  18:10  S Sport*
 WTCR  2. Yarış  18:45  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:15  ITV
 Moto2  Yarış  19:20  -
 MotoGP  Yarış  21:00  S Sport*
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs
 WTCR  3. Yarış  20:10  Eurosport
 WRC  3. Gün özet  23:00   Red Bull TV
 IndyCar  Yarış   04:00**  NBC

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir.

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor 3 kanallarında yayınlanabilir.

**Pazarı Pazartesi bağlayan gece

SIRADAKİ GENEL HABERİ

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış