5-7 Ekim Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
5-7 Ekim Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
4 Eki 2018 11:52

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Brad Keselowski, Team Penske, Ford Fusion Autotrader
Yarış galibi Tom Ingram, Speedworks Motorsport Toyota Avensis
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Kemal Özhaseki
Yarış galibi Sam Tordoff, Motorbase Performance Ford Focus
Yarış galibi Leonardo Pulcini, Campos Racing
Podyum: Yarış galibi Leonardo Pulcini, Campos Racing, 2. Nikita Mazepin, ART Grand Prix, 3. Anthoine Hubert, ART Grand Prix
Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Yarış galibi Brad Keselowski, Team Penske, Ford Fusion Autotrader

Uluslararası yarışlar:

5 Ekim Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  04:00 - 05:30  -
 Supercars  Sıralama turları  05:50  Fox Sports
 MotoGP  1. Antrenman  05:55  -
 Formula 1  2. Antrenman  08:00 - 09:30  -
 MotoGP  2. Antrenman  10:05  -
 WRC  1. Gün Özet  00:00  Red Bull TV

6 Ekim Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  Sıralama turları  05:30  Eurosport
 MotoGP  3. Antrenman  05:55  -
 Formula 1  3. Antrenman  06:00 - 07:00  -
 Formula 1  Sıralama turları  09:00  S Sport*
 MotoGP  4. Antrenman  09:30  -
 VLN  Sıralama turları  09:30  VLN Web
 MotoGP  Sıralama turları  10:10  S Sport*
 WTCR  1. Yarış  11:00  Eurosport
 VLN  Yarış  13:00 - 17:00  VLN Web
 WRC  Özel etap canlı  13:45  Red Bull TV
 Supercars  Top10 Sıralama turları  19:10  Fox Sports
 WRC  2. Gün Özet  00:00  Red Bull TV

7 Ekim Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Moto3  Yarış  07:00  -
 Formula 1  Yarış  08:10  S Sport*
 Moto2  Yarış  08:20  -
 MotoGP  Yarış  10:00  S Sport*
 WTCR  2. Yarış  10:45  Eurosport
 WTCR  3. Yarış  12:05  Eurosport
 Supercars  Yarış  13:10  Fox Sports
 NASCAR  Yarış  21:00   AB Moteurs
 WRC  3. Gün Özet  00:00  Red Bull TV

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ
F1 Racing'in yeni sayısı çıktı

Önceki haber

F1 Racing'in yeni sayısı çıktı

Sonraki haber

12-14 Ekim Yarış Programı

12-14 Ekim Yarış Programı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış