Formula 1
12 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
45 gün
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
52 gün
MotoGP
05 Mar
-
08 Mar
Sıradaki Etkinlik
38 gün
R
Tayland GP
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
52 gün
WRC
22 Oca
-
26 Oca
Etkinlik Bitti
13 Şub
-
16 Şub
Sıradaki Etkinlik
17 gün
World SUPERBIKE
R
Phillip Island
28 Şub
-
01 Mar
Sıradaki Etkinlik
32 gün
13 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
46 gün
Formula E
17 Oca
-
18 Oca
Etkinlik Bitti
R
Mexico City E-prix
14 Şub
-
15 Şub
Sıradaki Etkinlik
18 gün

3-5 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
3-5 Mayıs Yarış Programı
Ekleyen:
2 May 2019 17:37

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Podyum: Yarış galibi Sérgio Jimenez
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, Parc Ferme
Yarış galibi Tyler Reddick, Richard Childress Racing, Chevrolet Camaro Roland
Yarış galibi Néstor Girolami, ALL-INKL.COM Münnich Motorsport Honda Civic Type R TCR
Yarış galibi Valtteri Bottas, Mercedes AMG F1
Podyum: Yarış galibi Néstor Girolami, ALL-INKL.COM Münnich Motorsport Honda Civic Type R TCR
Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske, 2. Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske
Podyum: Yarış galibi Robin Frijns, Envision Virgin Racing, Audi e-tron FE05

Uluslararası yarışlar:

3 Mayıs Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 WEC  3. Antrenman  12:00  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:10  -
 WEC  Sıralama turları  16:00  Eurosport
 Porsche Fransa  1. Yarış  17:30  Porsche Web

4 Mayıs Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 DTM  1. Sıralama turları  11:15  DTM Web
 Porsche Fransa  2. Yarış  12:35  Porsche Web
 Moto3  Sıralama turları  13:35  -
 DTM  2. Yarış  14:30  S Sport* & DTM Web
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 WEC  Yarış  14:30 - 20:30  Eurosport
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport*

5 Mayıs Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 DTM  2. Sıralama turları  11:30  DTM Web
 Moto3  Yarış  12:00  S Sport*
 GT4 ES  1. Yarış  12:20  Blancpain Web
 Moto2  Yarış  13:20  S Sport*
 Blancpain Sprint  1. Yarış  14:10  Blancpain Web
 DTM  2. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport*
 GT4 ES  2. Yarış  16:45  Blancpain Web
 Blancpain Sprint  2. Yarış  18:35  Blancpain Web
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
Motorsport Network, FIA'nın istatistik partneri oldu!

Önceki haber

Motorsport Network, FIA'nın istatistik partneri oldu!

Sonraki haber

F1 Racing Mayıs sayısı çıktı

F1 Racing Mayıs sayısı çıktı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin