eSpor
R
BRDC Esports Championship: Monza
21 May
-
21 May
Etkinlik Bitti
Motorsport & Ortombo F1 2019 Ligi
R
F1 Ligi Raund XI: Almanya
21 May
-
21 May
Etkinlik Bitti
R
F1 Ligi Raund XII: Macaristan
28 May
-
28 May
Yarış:
2 gün
TOSFED Dijital Şampiyonası
R
TDPŞ Raund II: Interlagos
06 Haz
-
06 May
Yarış:
11 gün
R
TDPŞ Raund III: Monza
20 Haz
-
20 Haz
Yarış:
25 gün
Formula 1 MotoGP
06 Ağu
-
09 Ağu
Sıradaki Etkinlik
71 gün
R
Avusturya GP
13 Ağu
-
16 Ağu
Sıradaki Etkinlik
78 gün
WRC
R
Kenya Rallisi
16 Tem
-
19 Tem
Postponed
R
Finlandiya Rallisi
06 Ağu
-
09 Ağu
Sıradaki Etkinlik
71 gün
World Superbike
R
Donington Park
03 Tem
-
05 Tem
Sıradaki Etkinlik
37 gün
21 Ağu
-
23 Ağu
Sıradaki Etkinlik
86 gün
Formula E
03 Nis
-
04 Nis
Etkinlik Bitti
05 Haz
-
06 Haz
Sıradaki Etkinlik
9 gün

29 Haziran - 1 Temmuz Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
29 Haziran - 1 Temmuz Yarış Programı
Ekleyen:
27 Haz 2018 07:51

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Justin Allgaier, JR Motorsports, Chevrolet Camaro BRANDT Professional Agriculture
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes-AMG F1
Yarış galibi Marco Wittmann, BMW Team RMG, BMW M4 DTM
Yarış galibi Fabio Quartararo, Speed Up Racing
Podyum: Yarış galibi Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing
Podyum: Yarış galibi Edoardo Mortara, Mercedes-AMG Team HWA, 2. Gary Paffett, Mercedes-AMG Team HWA, 3. Marco Wittmann, BMW Team RMG
Pole pozisyonu galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes-AMG F1

Uluslararası yarışlar:

29 Haziran Cuma

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:05  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  -
 Rookies Cup  Sıralama turları  18:50 Dorna Web

30 Haziran Cumartesi

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  S Sport*
 MotoGP  3. Antrenman  14:30  -
 MotoGP  Sıralama turları   15:10  S Sport*
 Formula 1  Sıralama turları   16:00  S Sport*
 Rookies Cup  1. Yarış  17:30  Dorna Web

1 Temmuz Pazar

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 SuperGT  Yarış  11:00 Nismo TV
 Moto3  Yarış  12:00  -
 Moto2  Yarış  13:20  -
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport*
 WRX  Yarış  15:00  RX Web & S Sport*
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 IMSA  Yarış  16:35 - 22:45 IMSA TV
 Rookies Cup  2. Yarış  16:30  Dorna Web
 NASCAR  Yarış  21:30  AB Moteurs

Türkiye Şampionaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
22-24 Haziran Yarış Programı

Önceki haber

22-24 Haziran Yarış Programı

Sonraki haber

Motorsport Network, Pit Stop Bahis uygulamasını tanıttı

Motorsport Network, Pit Stop Bahis uygulamasını tanıttı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin