28-30 Eylül Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
28-30 Eylül Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
27 Eyl 2018 11:11

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Podyum: Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team, 2. Andrea Dovizioso, Ducati Team
Yarış galibi Brad Keselowski, Team Penske, Ford Fusion Autotrader
Yarış galibi Brad Keselowski, Team Penske, Ford Fusion Autotrader
Yarış galibi Ryan Hunter-Reay, Andretti Autosport Honda
Yarış galibi Jamie Whincup, Triple Eight Race Engineering Holden
Yarış galibi Jamie Whincup, Paul Dumbrell, Triple Eight Race Engineering
Yarış galibi amie Whincup, Paul Dumbrell, Triple Eight Race Engineering Holden
Podyum: 2. Max Verstappen, Red Bull Racing, Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Podyum: Yarış galibi Rene Rast, Audi Sport Team Rosberg
Podyum: Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg
Podyum: 2. Max Verstappen, Red Bull Racing, Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, 3. Sebastian Vettel, Ferrari

Uluslararası yarışlar:

28 Eylül Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  11:00 - 12:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  15:00 - 16:30  -

29 Eylül Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  Sıralama turları  06:00  Eurosport
 WTCR  1. Yarış  10:30  Eurosport
 World Superbike  Sıralama turları  11:30  Eurosport
 Formula 1  3. Antrenman  12:00 - 13:00  -
 World Superbike  1. Yarış  14:00  Eurosport
 Formula 1  Sıralama turları  15:00 - 16:00  S Sport*
 Porsche Fransa  1. Yarış  15:35  Porsche Fransa FB
 World RX  Q1  19:55  RX Web
 World RX  Q2  22:10  RX Web

30 Eylül Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  2. Yarış  09:20  Eurosport
 WTCR  3. Yarış  10:40  Eurosport
 CEV  1. Yarış  12:00  CEV Web
 Porsche Fransa  2. Yarış  12:15  Porsche Fransa FB
 STK1000  Yarış  12:40  -
 BTCC  1. Yarış  13:35  ITV
 Formula 1  Yarış  14:10  S Sport*
 Supersport  Yarış  14:45  Eurosport
 CEV  2. Yarış  15:00  CEV Web
 Blancpain Endurance  Yarış  16:00 - 19:00  Blancpain Web
 World Superbike  2. Yarış  16:15  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:25  ITV
 World RX  Q3  17:50  RX Web
 BTCC  3. Yarış  19:15  ITV
 World RX  Q4  19:50  RX Web
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs
 American RX  Yarı Final & Final  21:50  ARX Web
 World RX  Yarı Final & Final  23:00  RX Web & S Sport*

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED ve Intercity resmi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ
Geleceğin enerjileri, Shell Eco-marathon Türkiye’de

Önceki haber

Geleceğin enerjileri, Shell Eco-marathon Türkiye’de

Sonraki haber

F1 Racing'in yeni sayısı çıktı

F1 Racing'in yeni sayısı çıktı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış