Dakar
05 Oca
-
17 Oca
Etkinlik Bitti
Formula 1
12 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
50 gün
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
57 gün
MotoGP
05 Mar
-
08 Mar
Sıradaki Etkinlik
43 gün
R
Tayland GP
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
57 gün
WRC
22 Oca
-
26 Oca
Sıradaki Etkinlik
15 Saat
:
23 Dakika
:
31 Saniye
13 Şub
-
16 Şub
Sıradaki Etkinlik
22 gün
World SUPERBIKE
R
Phillip Island
28 Şub
-
01 Mar
Sıradaki Etkinlik
37 gün
13 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
51 gün
Formula E
17 Oca
-
18 Oca
Etkinlik Bitti
R
Mexico City E-prix
14 Şub
-
15 Şub
Sıradaki Etkinlik
23 gün

27-29 Temmuz Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
27-29 Temmuz Yarış Programı
Ekleyen:
26 Tem 2018 03:56

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes-AMG F1
Yarış galibi Maximilian Gunther, BWT Arden
Podyum: Yarış galibi Alexander Albon
Podyum: Yarış galibi Gary Paffett, Mercedes-AMG Team HWA, 2. Paul Di Resta, Mercedes-AMG Team HWA, 3. Lucas Auer, Mercedes-AMG Team HWA
Podyum: Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg
Podyum: Yarış galibi Ayhancan Güven, Porsche 911 GT3, Attempto Racing
Yarış galibi Ben Rhodes, ThorSport Racing, Ford F-150 Alpha Energy Solutions
Yarış galibi Scott Dixon, Chip Ganassi Racing Honda
Yarış galibi Dan Lloyd, BTC Norlin Honda Civic

Uluslararası yarışlar:

27 Temmuz Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 Formula 1  2. Antrenman

 16:00 - 17:30

 -
 Porsche Benelux  1. Yarış

 18:05

 Blancpain Live
 WRC  1. Gün Özet

 22:00

 Red Bull TV

28 Temmuz Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  -
 Porsche Benelux  2. Yarış  13:50  Blancpain Live
 WRC  Özel etap  15:45  Red Bull TV
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  S Sport*
 Blancpain Endurance  Yarış (24 Saat)  17:30  Blancpain Live
 WRC  2. Gün Özet  22:00  Red Bull TV

29 Temmuz Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 BTCC  1. Yarış  12:30  ITV
 CEV  Yarış  14:00 FIM CEV
 BTCC  2. Yarış  15:50  ITV
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 BTCC  3. Yarış  19:15  ITV
 NASCAR  Yarış  21:30  AB Moteurs
 WRC  3. Gün Özet  22:00  Red Bull TV
 IndyCar  Yarış  22:00  CNBC

 

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
Özel yazı: Türkiye’nin gelecek ralli yıldızı burada!

Önceki haber

Özel yazı: Türkiye’nin gelecek ralli yıldızı burada!

Sonraki haber

3-5 Ağustos Yarış Programı

3-5 Ağustos Yarış Programı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin