Formula 1
01 Kas
-
03 Kas
Etkinlik Bitti
MotoGP
01 Kas
-
03 Kas
Etkinlik Bitti
R
Valencia GP
15 Kas
-
17 Kas
FP1:
2 gün
WRC
24 Eki
-
27 Eki
Etkinlik Bitti
14 Kas
-
17 Kas
Sıradaki Etkinlik
21 Saat
:
53 Dakika
:
34 Saniye
World SUPERBIKE
11 Eki
-
13 Eki
Etkinlik Bitti
24 Eki
-
26 Eki
Etkinlik Bitti
Formula E
R
Ad Diriyah E-prix
22 Kas
-
23 Kas
Sıradaki Etkinlik
8 gün
R
Santiago E-prix
17 Oca
-
18 Oca
Sıradaki Etkinlik
64 gün

26-28 Nisan Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
26-28 Nisan Yarış Programı
Ekleyen:
24 Nis 2019 22:39

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske, 2. Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, Parc Ferme
Podyum: Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske Ford, 2. Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Podyum: Yarış galibi Fabian Coulthard, DJR Team Penske
Podyum: Yarış galibi Alex Rins, Team Suzuki MotoGP
Yarış galibi Alex Rins, Team Suzuki MotoGP

Uluslararası yarışlar:

26 Nisan Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  -
 WRC  1. Gün Özet  04:00  Red Bull TV

27 Nisan Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula E  1. Antrenman  08:30  FE Web
 VLN  Sıralama turları  09:30  VLN Web
 Formula E  2. Antrenman  11:00  FE Web
 Formula 2  1. Yarış  11:00  F1 TV
 Formula E  Sıralama turları  12:45  Eurosport
 World RX  Q1  12:45  WRX Web
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  S Sport* 
 VLN  Yarış  13:00  VLN Web
 World RX  Q2  15:55  WRX Web
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  S Sport*
 WTCR  1. Yarış  16:15  Eurosport
 Formula E  Yarış  17:00  Eurosport
 WRC  Özel etap canlı  19:50  Red Bull TV
 WRC  2. Gün Özet  04:00  Red Bull TV

28 Nisan Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 World RX  Q3  10:25  WRX Web
 World RX  Q4  11:50  WRX Web
 Formula 2  2. Yarış  12:10  F1 TV
 BTCC  1. Yarış  13:35  ITV
 World RX  Yarı-final & Final  15:00  WRX Web & S Sport*
 Formula 1  Yarış  15:10  S Sport*
 WTCR  2. Yarış  16:30  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:30  ITV
 WTCR  3. Yarış  18:00  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:15  ITV
 NASCAR  Yarış   21:00  AB Moteurs
 WRC  3. Gün Özet  04:00  Red Bull TV

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
VW, Nurburgring pist rekoru için yeni I.D. R'ı tanıttı

Önceki haber

VW, Nurburgring pist rekoru için yeni I.D. R'ı tanıttı

Sonraki haber

Yavor Efremov, Motorsport Grubu CEO'su ve hissedarı oldu

Yavor Efremov, Motorsport Grubu CEO'su ve hissedarı oldu
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin