Formula 1
12 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
43 gün
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
50 gün
MotoGP
05 Mar
-
08 Mar
Sıradaki Etkinlik
36 gün
R
Tayland GP
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
50 gün
WRC
22 Oca
-
26 Oca
Etkinlik Bitti
13 Şub
-
16 Şub
Sıradaki Etkinlik
15 gün
World SUPERBIKE
R
Phillip Island
28 Şub
-
01 Mar
Sıradaki Etkinlik
30 gün
13 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
44 gün
Formula E
17 Oca
-
18 Oca
Etkinlik Bitti
R
Mexico City E-prix
14 Şub
-
15 Şub
Sıradaki Etkinlik
16 gün

24-26 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
24-26 Mayıs Yarış Programı
Ekleyen:
22 May 2019 17:02

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

All-Star yarış galibi Kyle Larson, Chip Ganassi Racing, Chevrolet Camaro Advent Health
Yarış galibi Beitske Visser, Parc Ferme
Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Yarış galibi Billy Monger, Carlin
Podyum: Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg
Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg, Audi RS 5 DTM
Yarış galibi Jean-Eric Vergne, DS TECHEETAH, DS E-Tense FE19
Yarış galibi Jean-Eric Vergne, DS TECHEETAH, parc ferme
Yarış galibi Thed Björk, Cyan Racing Lynk & Co 03 TCR

Uluslararası yarışlar:

23 Mayıs Perşembe

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  -

24 Mayıs Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Porsche Supercup  Sıralama turları  11:00  -
 Formula 2  2. Yarış  12:30  -
 Formula E  1. Antrenman  16:30  FE Web
 Formula E  2. Antrenman  19:00  FE Web

25 Mayıs Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula E  Sıralama turları  09:45  FE Web
 Formula Renault  1. Yarış  11:15  Renault Web
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  S Sport*
 World RX  Q1  13:10  RX Web
 Formula E  Yarış  14:03  Eurosport & FE Web
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  S Sport*
 World RX  Q2  16:00  RX Web
 Formula 2  2. Yarış  18:15  -

26 Mayıs Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Porsche Supercup  Yarış  11:30  Eurosport
 World RX  Q3 & Q4  11:50  RX Web
 Formula Renault  2. Yarış  13:00  Renault Web
 World RX  Yarı final/Final  16:00  S Sport* & RX Web
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 IndyCar  Yarış  19:40  NBC
 NASCAR  Yarış  01:00  AB Moteurs

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
Drift Masters Avrupa Şampiyonası Avusturya - Canlı yayın

Önceki haber

Drift Masters Avrupa Şampiyonası Avusturya - Canlı yayın

Sonraki haber

Heroes filminin fragmanı yayınlandı

Heroes filminin fragmanı yayınlandı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin