23-25 Mart Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
23-25 Mart Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
21 Mar 2018 20:42

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Sébastien Bourdais, Dale Coyne Racing with Vasser-Sullivan Honda
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing, Toyota Camry Bass Pro Shops/5-hour ENERGY
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing, Toyota Camry Bass Pro Shops/5-hour ENERGY
Yarış galibi Martin Truex Jr., Furniture Row Racing, Toyota Camry Bass Pro Shops/5-hour ENERGY
Podyum: Yarış galibi Sébastien Ogier, Julien Ingrassia, M-Sport Ford WRT Ford Fiesta WRC
Yarış galibi WRC2 Pontus Tidemand, Jonas Andersson, Škoda Motorsport Škoda Fabia R5 with the team
Yarış galibi Andrea Dovizioso, Ducati Team
Yarış galibi Andrea Dovizioso, Ducati Team
Yarış galibi Caio Collet, SILBERPFEIL Energy Dubai
Podyum: Yarış galibi Shane van Gisbergen, Triple Eight Race Engineering Holden
Yarış galibi Sébastien Bourdais, Dale Coyne Racing with Vasser-Sullivan Honda

23 Mart Cuma

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal/WEB
ERC 1. Gün Özet 01:30* Eurosport 1
Formula 1 1. Antrenman 04:00 - 05:30 -
Formula 1 2. Antrenman 08:00 - 09:30 -

*Perşembe gece

24 Mart Cumartesi

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal/WEB
ERC 2. Gün Özet 01:35* Eurosport 1
Formula 1 3. Antrenman 06:00 - 07:00 S Sport**
Formula 1 Sıralama Turları 09:00 - 10:00 S Sport**
World Superbike Sıralama Turları 09:30 S Sport & Eurosport2
World Supersport Sıralama Turları 10:30 S Sport & Eurosport2
VLN Sıralama Turları 10:30 VLN Web
World Superbike 1. Yarış 12:00  S Sport & Eurosport2
VLN Yarış 14:00 - 18:00 VLN Web

*Cuma gece

25 Mart Pazar

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal/WEB
ERC 3. Gün Özet 00:30* Eurosport 2
Formula 1 Yarış 08:10 S Sport**
World Supersport Yarış 10:30 S Sport & Eurosport2
World Superbike 2. Yarış 12:00 S Sport & Eurosport2
CEV Moto3 Yarış 15:00 CEV Youtube
NASCAR Cup Yarış 21:00 AB Moteurs

*Cumartesi gece

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir.

**S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+ kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış