22-24 Haziran Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
22-24 Haziran Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
20 Haz 2018 21:59

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Podyum: Yarış galibi Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing
Yarış galibi Fabio Quartararo, Speed Up Racing
Genel klasman podyum: Yarış galibi Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing, 2. Mike Conway, Kamui Kobayashi, Jose Maria Lopez, 3. Mathias Beche, Gustavo Menezes, Thomas Laurent, Rebellion Racing
Genel klasman podyum: Yarış galibi Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing, 2. Mike Conway, Kamui Kobayashi, Jose Maria Lopez, 3. Mathias Beche, Gustavo Menezes, Thomas Laurent, Rebellion Racing
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team
Genel klasman podyum: Yarış galibi Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing, 2. Mike Conway, Kamui Kobayashi, Jose Maria Lopez, 3. Mathias Beche, Gustavo Menezes, Thomas Laurent, Rebellion Racing
Genel klasman podyum: Yarış galibi Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, Toyota Gazoo Racing, 2. Mike Conway, Kamui Kobayashi, Jose Maria Lopez, 3. Mathias Beche, Gustavo Menezes, Thomas Laurent, Rebellion Racing
LMP2 podyum: Yarış galibi Roman Rusinov, Andrea Pizzitola, Jean-Eric Vergne, G-Drive Racing
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team
Yarış galibi Jorge Lorenzo, Ducati Team

Uluslararası yarışlar:

22 Haziran Cuma

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  13:00 - 14:30  -
 Formula 1  2. Antrenman   17:00 - 18:30  -

23 Haziran Cumartesi

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 DTM  1. Yarış sıralama turları  11:20  DTM Web
 VLN  Yarış  13:00 - 17:00  VLN Web
 WTCR  Sıralama turları  13:30  Eurosport
 Formula 1  3. Antrenman  14:00 - 15:00  S Sport*
 DTM  1. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 GT4ES  1. Yarış  16:30  Blancpain Web
 WTCR  1. Yarış  17:00  Eurosport
 Formula 1  Sıralama turları  17:00  S Sport*
 Blancpain Sprint  1. Yarış  20:40  Blancpain Web
 WSBK  Sıralama turları  21:00  Eurosport
 WSBK  1. Yarış  00:00  S Sport* & Eurosport

24 Haziran Pazar

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 DTM  2. Yarış sıralama turları  12:05  DTM Web
 GT4ES  2. Yarış  12:10  Blancpain Web
 BTCC  1. Yarış  14:05  ITV
 DTM  2. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 Blancpain Sprint  2. Yarış  15:00  Blancpain Web
 WTCR  2. Yarış  16:45  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:45  ITV
 Formula 1  Yarış  17:00  S Sport*
 WTCR  3. Yarış  18:10  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:25  ITV
 IndyCar  Yarış  19:30  NBC
 NASCAR  Yarış  22:00  AB Moteurs
 WSBK  2. Yarış  00:00  S Sport* & Eurosport

Türkiye Şampiyonaları::

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
F1 Racing Temmuz sayısı konuk yazar konusu belli oldu

Önceki haber

F1 Racing Temmuz sayısı konuk yazar konusu belli oldu

Sonraki haber

29 Haziran - 1 Temmuz Yarış Programı

29 Haziran - 1 Temmuz Yarış Programı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin