Dakar
05 Oca
-
17 Oca
Etkinlik Bitti
Formula 1
12 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
48 gün
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
55 gün
MotoGP
05 Mar
-
08 Mar
Sıradaki Etkinlik
41 gün
R
Tayland GP
19 Mar
-
22 Mar
Sıradaki Etkinlik
55 gün
WRC
22 Oca
-
26 Oca
Etkinlik Bitti
13 Şub
-
16 Şub
Sıradaki Etkinlik
20 gün
World SUPERBIKE
R
Phillip Island
28 Şub
-
01 Mar
Sıradaki Etkinlik
35 gün
13 Mar
-
15 Mar
Sıradaki Etkinlik
49 gün
Formula E
17 Oca
-
18 Oca
Etkinlik Bitti
R
Mexico City E-prix
14 Şub
-
15 Şub
Sıradaki Etkinlik
21 gün

2-4 Ağustos Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
2-4 Ağustos Yarış Programı
Ekleyen:
31 Tem 2019 19:11

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Christopher Bell, Joe Gibbs Racing, Toyota Supra Rheem-Watts
Yarış galibi Sérgio Jimenez, Jaguar Brazil Racing
Yarış galibi Scott Dixon, Chip Ganassi Racing Honda
Yarış galibi Emma Kimilainen
Podyum: Yarış galibi Marco Wittmann, BMW Team RMG
Yarış galibi Marco Wittmann, BMW Team RMG, BMW M4 DTM
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W10
Yarış galibi #25 Sainteloc Racing Audi R8 LMS GT3: Simon Gachet, Christopher Haase
Yarış galibi Josef Newgarden, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Josef Newgarden, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Robin Frijns, Envision Virgin Racing
Yarış galibi Ayhancan Güven, martinet by ALMERAS

Uluslararası yarışlar:

2 Ağustos Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:10  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  -
 WRC  1. Gün özet  22:00  Red Bull TV

3 Ağustos Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 VLN  Sıralama turları  09:30  Motorsport TV
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 FIA F2  1. Yarış  11:10  -
 VLN  Yarış  12:00  Motorsport TV
 MotoGP  4. Antrenman  12:30  -
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  S Sport*
 Porsche Supercup  Sıralama turları  14:25  Eurosport
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport*
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  S Sport*
 WRC  Özel etap canlı  16:50  Red Bull TV
 FIA F3  1. Yarış  17:45  -
 World RX  Q1  19:50  RX web
 World RX  Q2  21:55  RX web
 WRC  2. Gün özet  22:00  Red Bull TV

4 Ağustos Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 FIA F3  2. Yarış  11:00  -
 Moto3  Yarış  12:00  S Sport*
 FIA F2  2. Yarış  12:25  -
 Moto2  Yarış  13:20  -
 BTCC  1. Yarış  13:35  ITV
 Porsche Supercup  Yarış  13:40  Eurosport
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport*
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 BTCC  2. Yarış  16:10  ITV
 World RX  Q3  16:50  RX web
 World RX  Q4  19:05  RX web
 BTCC  3. Yarış  19:30  ITV
 World RX  Finaller  21:00  S Sport*
 NASCAR  Yarış  22:00  Ab Moteurs
 WRC  3. Gün özet  22:00  Red Bull TV

Türkiye Trial Şampiyonası:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
F1 Racing Ağustos sayısı çıktı

Önceki haber

F1 Racing Ağustos sayısı çıktı

Sonraki haber

9-11 Ağustos Yarış Programı

9-11 Ağustos Yarış Programı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin