TOSFED Dijital Şampiyonası
R
TDPŞ Raund V: Suzuka
18 Tem
-
18 Tem
Etkinlik Bitti
R
TDPŞ Raund VI: Le Mans
08 Ağu
-
08 Ağu
Etkinlik Bitti
Formula 1
31 Tem
-
02 Ağu
Etkinlik Bitti
R
70. Yıl Dönümü GP
07 Ağu
-
09 Ağu
FP1:
2 gün
MotoGP
24 Tem
-
26 Tem
Etkinlik Bitti
R
Çek GP
06 Ağu
-
09 Ağu
FP1:
2 gün
WRC
R
Kenya Rallisi
16 Tem
-
19 Tem
Postponed
04 Eyl
-
06 Eyl
Sıradaki Etkinlik
30 gün
World Superbike
31 Tem
-
02 Ağu
Etkinlik Bitti
07 Ağu
-
09 Ağu
Sıradaki Etkinlik
2 gün
Formula E
05 Haz
-
06 Haz
Etkinlik Bitti
R
Berlin ePrix I
05 Ağu
-
05 Ağu
Sıradaki Etkinlik
08 Saat
:
35 Dakika
:
02 Saniye

17-19 Temmuz Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
17-19 Temmuz Yarış Programı
Ekleyen:
16 Tem 2020 23:28

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Chase Briscoe, Stewart-Haas Racing, Ford Mustang
Yarış galibi Austin Cindric, Team Penske, Ford Mustang
Yarış galibi Valtteri Bottas, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Brandon Jones, Kyle Busch Motorsports, Toyota Tundra DuPont Air Filtration
Yarış galibi Joey Logano, Team Penske, Ford Mustang Pennzoil
Yarış galibi Alex Bowman, Hendrick Motorsports, Chevrolet Camaro
Yarış galibi Shane van Gisbergen, Triple Eight Race Engineering

17 Temmuz Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  F1 TV
 MotoGP  2. Antrenman  15:10  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  F1 TV
 IndyCar  1. Yarış  03:30   NBC

18 Temmuz Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 FIA F3  1. Yarış  11:25  F1 TV
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  F1 TV & S Sport
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 Porsche Supercup  Sıralama turları  14:45  F1 TV & Eurosport
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  F1 TV & S Sport
 FIA F2  2. Yarış  17:45  F1 TV
 IndyCar  2. Yarış  03:30  NBC

19 Temmuz Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 FIA F3  2. Yarış  10:45  F1 TV
 MotoE  Yarış  11:05  -
 Moto3  Yarış  12:00  S Sport
 FIA F2  2. Yarış  12:10  F1 TV
 Moto2  Yarış  13:20  S Sport
 Porsche Supercup  Yarış  13:25  F1 TV & Eurosport
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport
 Formula 1  Yarış  16:10  F1 TV & S Sport
 NASCAR  Yarış  22:00  AutoMoto

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

Zanardi yapay komadan çıkarılıyor

Önceki haber

Zanardi yapay komadan çıkarılıyor

Sonraki haber

Zanardi rehabilitasyon tesisine transfer edildi

Zanardi rehabilitasyon tesisine transfer edildi
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin