Formula 1
01 Kas
-
03 Kas
Etkinlik Bitti
MotoGP
01 Kas
-
03 Kas
Etkinlik Bitti
R
Valencia GP
15 Kas
-
17 Kas
FP1:
1 gün
WRC
24 Eki
-
27 Eki
Etkinlik Bitti
14 Kas
-
17 Kas
Sıradaki Etkinlik
08 Saat
:
47 Dakika
:
20 Saniye
World SUPERBIKE
11 Eki
-
13 Eki
Etkinlik Bitti
24 Eki
-
26 Eki
Etkinlik Bitti
Formula E
R
Ad Diriyah E-prix
22 Kas
-
23 Kas
Sıradaki Etkinlik
8 gün
R
Santiago E-prix
17 Oca
-
18 Oca
Sıradaki Etkinlik
64 gün

17-19 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
17-19 Mayıs Yarış Programı
Ekleyen:
16 May 2019 17:50

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Oscar Piastri, R-ACE GP
Yarış galibi Brad Keselowski, Team Penske, Ford Mustang Wurth
Podyum: Yarış galibi Jean-Eric Vergne, DS TECHEETAH
Yarış galibi Jean-Eric Vergne, DS TECHEETAH, DS E-Tense FE19
Yarış galibi Simon Pagenaud, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Ross Chastain, Niece Motorsports, Chevrolet Silverado TruNorth/Paul Jr. Designs
Yarış galibi #26 G-Drive Racing Aurus 01 Gibson: Roman Rusinov, Job Van Uitert, Norman Nato
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Timur Timerzyanov, GRX Taneco
Yarış galibi Timur Timerzyanov, GRX Taneco

Uluslararası yarışlar:

17 Mayıs Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:10  -

18 Mayıs Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  Sıralama turları  09:05  Eurosport
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 DTM  1. Sıralama turları  11:25  DTM Web
 Moto3  Sıralama turları  13:35  S Sport*
 DTM  1. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport*
 WTCR  1. Yarış  15:35  Eurosport

19 Mayıs Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 DTM  2. Sıralama turları  11:20  DTM Web
 Moto3  Yarış  12:00  S Sport*
 N24  Sıralama yarışı  13:00 - 19:00  Motorsport TV
 Moto2  Yarış  13:20  S Sport*
 BTCC  1. Yarış  14:10  ITV
 DTM  2. Yarış  14:15  S Sport* & DTM Web
 WTCR  2. Yarış  14:15  Eurosport
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport*
 BTCC  2. Yarış  16:35  ITV
 WTCR  3. Yarış  17:35  Eurosport
 BTCC  3. Yarış  19:15  ITV
 NASCAR  Yarış  03:00  AB Moteurs

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

Motorsport TV yayınları ücretsizdir.

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
Motorsport.com Polonya edisyonu ile büyümeye devam ediyor

Önceki haber

Motorsport.com Polonya edisyonu ile büyümeye devam ediyor

Sonraki haber

F1 Racing Haziran Sayısı konuk yazar konusu belirlendi!

F1 Racing Haziran Sayısı konuk yazar konusu belirlendi!
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin