16-18 Kasım Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
16-18 Kasım Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
16 Kas 2018 09:48

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Brett Moffitt, Hattori Racing Enterprises, Toyota Tundra KOBE
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Brett Moffitt, Hattori Racing Enterprises, Toyota Tundra KOBE
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Brett Moffitt, Hattori Racing Enterprises, Toyota Tundra KOBE
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske
Yarış galibi Joey Logano, Team Penske, Ford Fusion Shell Pennzoil
Yarış galibi Sébastien Loeb, Citroën World Rally Team Citroën C3 WRC
Podyum: Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Yarış galibi Sébastien Loeb, Daniel Elena, Citroën World Rally Team Citroën C3 WRC

Uluslararası yarışlar:

16 Kasım Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  Sıralama turları  03:50  Eurosport
 WEC  1. Antrenman  06:00  -
 F3  Sıralama turları 2  10:10  Macau GP Web
 WEC  2. Antrenman  10:30  -
 MotoGP  1. Antrenman  11:55  -
 WRC  1. Gün Özeti  14:00  Red Bull TV
 MotoGP  2. Antrenman  16:05  -

17 Kasım Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 F3  Sıralama yarışı  04:00  Macau GP Web
 WEC  3. Antrenman  04:50  -
 FIA GT  Sıralama yarışı  08:05  Macau GP Web
 WEC  Sıralama turları  09:00  Eurosport
 WTCR  1. Yarış  09:25   Eurosport
 Macau  Motosiklet GP Yarış  10:55  Macau GP Web
 MotoGP  3. Antrenman  11:55  -
 WRC  2. Gün Özeti  14:00  Red Bull TV
 Moto3  Sıralama turları  14:35  -
 MotoGP  4. Antrenman  15:30  -
 WRC  Özel Etap  15:45  Red Bull TV
 MotoGP  Sıralama turları  16:10  S Sport*

18 Kasım Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WTCR  2. Yarış  03:20  Eurosport
 WTCR  3. Yarış  06:00  Eurosport
 WEC  Yarış  06:00 - 10:00  Eurosport
 FIA GT  Yarış  07:25  Macau GP Web
 F3  Yarış  10:30  Macau GP Web
 Moto3  Yarış  13:00  S Sport*
 WRC  3. Gün Özeti  14:00  Red Bull TV
 Moto2  Yarış  14:20  -
 MotoGP  Yarış  16:00  S Sport*
 NASCAR  Yarış  23:00  AB Moteurs

Türkiye Ralli Şampiyonası:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
F1 Racing Aralık sayısı konuk yazar konusu belli oldu

Önceki haber

F1 Racing Aralık sayısı konuk yazar konusu belli oldu

Sonraki haber

Mick Schumacher, Şampiyonlar Yarışı'nda Vettel'in takım arkadaşı olacak

Mick Schumacher, Şampiyonlar Yarışı'nda Vettel'in takım arkadaşı olacak
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin