Formula 1
18 Eyl
Canceled
25 Eyl
Yarış:
09 Saat
:
18 Dakika
:
55 Saniye
MotoGP
R
Tayland GP
02 Eki
Canceled
WRC
18 Eyl
Etkinlik Bitti
R
Almanya Rallisi
15 Eki
Canceled
World Superbike
R
Magny-Cours
02 Eki
Sıradaki Etkinlik
4 gün
Formula E

14-16 Haziran Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
14-16 Haziran Yarış Programı
Ekleyen:

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Josef Newgarden, Team Penske Chevrolet
Podyum: Yarış galibi Timmy Hansen, Team Hansen, 2. Andreas Bakkerud, RX Cartel, 3. Anton Marklund, GC Kompetition
Yarış galibi Simon Pagenaud, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Hazelnut
Yarış galibi Martin Truex Jr., Joe Gibbs Racing, Toyota Camry Bass Pro Shops / TRACKER ATVs & Boats / USO
Yarış galibi Josef Newgarden, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry M&M's Hazelnut
Podyum: Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1, Parc Ferme
Yarış galibi Simon Pagenaud, Team Penske Chevrolet ve Hailey McDermott

Uluslararası yarışlar:

13 Haziran Perşembe

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Le Mans  Sıralama turları 2  20:00  Eurosport
 Le Mans  Sıralama turları 3  23:00  Eurosport

14 Haziran Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:10  -
 WRC  1. Gün özet  23:00  Red Bull TV

15 Haziran Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 Moto3  Sıralama turları  13:35  -
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport*
 Le Mans  Yarış Start  16:00  Eurosport
 WRC  Özel etap canlı  16:50  Red Bull TV
 WRC  2. Gün özet  23:00  Red Bull TV

16 Haziran Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Moto3  Yarış  12:00  S Sport*
 Moto2  Yarış  13:20  S Sport*
 BTCC  1. Yarış  14:05  ITV
 MotoGP  Yarış  15:00  S Sport*
 Le Mans  Yarış bitiş  16:00  Eurosport
 BTCC  2. Yarış  16:40  ITV
 BTCC  3. Yarış  19:05  ITV
 WRC  3. Gün özet  23:00  Red Bull TV

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

7-9 Haziran Yarış Programı

Önceki haber

7-9 Haziran Yarış Programı

Sonraki haber

FIA, Olimpiyatlar'a benzer "Motor Sporları Oyunları" organizasyonu başlatıyor!

FIA, Olimpiyatlar'a benzer "Motor Sporları Oyunları" organizasyonu başlatıyor!
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin