13-15 Temmuz Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
13-15 Temmuz Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
12 Tem 2018 15:26

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari, Parc Ferme
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Shane van Gisbergen, Triple Eight Race Engineering Holden
Yarış galibi Jonathan Rea, Kawasaki Racing
Yarış galibi Federico Caricasulo, GRT Yamaha Official WorldSSP Team
Podyum: Yarış galibi Federico Caricasulo, GRT Yamaha Official WorldSSP Team
LMP2 podyum: Yarış galibi Jean-Eric Vergne, G-Drive Racing
Yarış galibi James Hinchcliffe, Schmidt Peterson Motorsports Honda

Uluslararası yarışlar:

Goodwood Hız Festivali'nin canlı yayınlarını ve özel videoları hafta sonu boyunca sitemizden takip edebilirsiniz.

13 Temmuz Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  10:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  15:05  -
 WTCR  Sıralama turları  18:55  Eurosport

14 Temmuz Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  10:55  -
 DTM  1. Sıralama turları  12:10  DTM Web
 WTCR  1. Yarış  13:00  Eurosport
 DTM  1. Yarış  14:15  DTM Web & S Sport*
 Formula E  1. Antrenman  14:30  FE Web
 MotoGP  4. Antrenman  14:30  -
 MotoGP  Sıralama turları  15:10  S Sport*
 Porsche CCF  1. Yarış  16:35  Porsche Fransa
 Formula E  2. Antrenman  17:00  FE Web
 Formula E  1. Sıralama turları  18:30  Eurosport & FE Web
 WTCR  2. Yarış  20:00  Eurosport
 Formula E  1. Yarış  22:30  Eurosport & FE Web

15 Temmuz Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal

 NASCAR

 Yarış  02:30  AB Moteurs

 Moto3

 Yarış  12:00  -

 DTM

 2. Sıralama Turları  12:15  DTM Web

 WTCR

 3. Yarış  12:45  Eurosport

 Moto2

 Yarış  13:20  -

 DTM

 2. Yarış  14:15  DTM Web & S Sport*

 Formula E

 3. Antrenman  15:00  FE Web
 MotoGP  Yarış  15:00   S Sport*
 Porsche CCF  2. Yarış  16:35  Porsche Fransa
 Formula E  2. Sıralama Turları  18:00  Eurosport & FE Web
 Formula E  2. Yarış  22:00  Eurosport & FE Web
 IndyCar  Yarış  22:00  NBC

 

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
Motorsport Images dünyanın en zengin motor sporları fotoğraf arşiviyle açıldı

Önceki haber

Motorsport Images dünyanın en zengin motor sporları fotoğraf arşiviyle açıldı

Sonraki haber

F1 Racing Ağustos sayısı konuk yazar konusu belli oldu

F1 Racing Ağustos sayısı konuk yazar konusu belli oldu
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin