13-15 Nisan Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
13-15 Nisan Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
12 Nis 2018 10:47

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

2. Johann Zarco, Monster Yamaha Tech 3, Yarış galibi Cal Crutchlow, Team LCR Honda
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry Interstate Batteries
Podyum: Yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari
Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry Interstate Batteries
Yarış galibi Josef Newgarden, Team Penske Chevrolet
Yarış galibi Cal Crutchlow, Team LCR Honda
Podyum: 2. Valtteri Bottas, Mercedes-AMG F1, yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari, 3. Lewis Hamilton, Mercedes-AMG F1
Yarış galibi #66 Attempto Racing Audi R8 LMS: Steijn Schothorst, Kelvin van der Linde
Podyum: Yarış galibi Gabriele Tarquini, BRC Racing Team Hyundai i30 N TCR, 2. Yvan Muller, YMR Hyundai i30 N TCR, 3. Thed Björk, YMR Hyundai i30 N TCR
Yarış galibi Jean-Karl Vernay, Audi Sport Leopard Lukoil Team Audi RS 3 LMS
Podyum: 2. Valtteri Bottas, Mercedes-AMG F1, yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari, 3. Lewis Hamilton, Mercedes-AMG F1
Yarış galibi Jean-Karl Vernay, Audi Sport Leopard Lukoil Team Audi RS 3 LMS

13 Nisan Cuma

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 Formula 1  1. antrenman  05:00 - 06:30  -
 Formula 1  2. antrenman  09:00 - 10:30  -

14 Nisan Cumartesi

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 Formula 1  3. antrenman  06:00 - 07:00  S Sport*
 Formula E  1. antrenman  09:00  FE Web
 Formula 1  Sıralama turları  09:00  S Sport*
 World Superbike  Sıralama turları  11:30   Eurosport 
 Formula E  2. antrenman 11:30  FE Web
 Formula E  Sıralama turları 13:00  Eurosport & FE Web
 World Superbike  1. Yarış 14:00   Eurosport
 ELMS  Sıralama turları 14:40  ELMS WEB
 Supersport  Sıralama turları   15:00   Eurosport
 STK1000  Sıralama turları   16:00  -
 Formula E  Yarış  17:00   Eurosport & FE Web
 IMSA  Yarış  23:00  IMSA.tv

15 Nisan Pazar

Seri Seans Saat (TSİ) Kanal
 Formula 1  Yarış  09:10  S Sport*
 Supersport  Yarış  12:30  Eurosport 
 ELMS  Yarış  13:00 - 17:00  ELMS WEB
 World Superbike  2. Yarış  14:00  Eurosport
 World Rallycross  Yarış  15:00  S Sport & RX Web
 STK1000  Yarış  15:20   -
 NASCAR Cup  Yarış  21:00   AB Moteurs
 IndyCar  Yarış  23:00   NBC

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir.

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor 3 kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış