12-14 Nisan Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
12-14 Nisan Yarış Programı
Ekleyen:
11 Nis 2019 08:54

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Kyle Busch, Joe Gibbs Racing, Toyota Camry Skittles
2. Yarış galibi Andrew Jordan, WSR BMW
2. Yarış galibi Andrew Jordan, WSR BMW
Yarış galibi Shane van Gisbergen, Triple Eight Race Engineering Holden
Yarış galibi Christopher Bell, Joe Gibbs Racing, Toyota Supra Rheem
Yarış galibi Christopher Bell, Joe Gibbs Racing, Toyota Supra Rheem
Yarış galibi SxS #200 CAN-AM: Nasser Al-Attiyah, Matthieu Baumel
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske
Yarış galibi Takuma Sato, Rahal Letterman Lanigan Racing Honda
Podyum: Yarış galibi Thed Björk, Cyan Racing Lynk & Co 03 TCR
Podyum: Yarış galibi Thed Björk, Cyan Racing Lynk & Co 03 TCR, 2. Frédéric Vervisch, Comtoyou Team Audi Sport Audi RS 3 LMS, 3. Mikel Azcona, PWR Racing CUPRA TCR

Uluslararası yarışlar:

12 Nisan Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  05:00 - 06:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  09:00 - 10:30  -
 MotoGP  1. Antrenman  17:55  -
 MotoGP  2. Antrenman  22:10  -

13 Nisan Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  3. Antrenman  06:00 - 07:00  S Sport*
 Formula E  1. Antrenman  08:30  Formula E Web
 Formula 1  Sıralama turları  09:00  S Sport*
 VLN  Sıralama turları  09:30  VLN Web
 Formula E  2. Antrenman  11:00  Formula E Web
 WSBK  Superpole  12:00  Eurosport
 Supersport  Superpole  12:40  Eurosport
 Formula E  Sıralama turları  12:45  Formula E Web
 VLN  Yarış  13:00  VLN Web
 WSBK  1. Yarış  15:00  Eurosport & S Sport*
 Formula E  Yarış  17:03  Eurosport
 MotoGP  3. Antrenman  17:55  -
 Moto3  Sıralama turları  20:35  -
 MotoGP  4. Antrenman  21:30  -
 MotoGP  Sıralama turları  22:10  S Sport*
 IMSA  Yarış  00:00  IMSA TV
 NASCAR  Yarış  02:30  AB Moteurs

14 Nisan Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  Yarış  09:10  S Sport*
 WSBK  Superpole Yarış  12:00  Eurosport
 Supersport  Yarış  13:15  Eurosport
 ELMS  Yarış  13:30  ELMS Web
 WSBK  2. Yarış  15:00  Eurosport & S Sport*
 Blancpain Endurance  Yarış  16:00 - 19:00  Blancpain TV
 Moto3  Yarış  19:00  S Sport*
 Moto2  Yarış  20:20  S Sport*
 MotoGP  Yarış  22:00  S Sport*
 IndyCar  Yarış  23:00  -

Türkiye Şampiyonaları:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden veya etkinlik isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
F1 Racing Nisan sayısı çıktı

Önceki haber

F1 Racing Nisan sayısı çıktı

Sonraki haber

Motorsport Live, Motorsport Vadisi Turu'nu başlatıyor

Motorsport Live, Motorsport Vadisi Turu'nu başlatıyor
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Yeni haberlere ilk siz
ulaşın