12-14 Ekim Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
12-14 Ekim Yarış Programı
Kutal Mete Tekin
Ekleyen: Kutal Mete Tekin
11 Eki 2018 16:30

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Chase Elliott, Hendrick Motorsports, Chevrolet Camaro NAPA Auto Parts
Yarış galibi Brett Moffitt
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 ve Valtteri Bottas, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Jean-Eric Vergne, Techeetah, Lucas di Grassi, Audi Sport ABT Schaeffler, Daniel Abt, Audi Sport ABT Schaeffler
Yarış galibi Jean-Eric Vergne, Techeetah
Yarış galibi Dan Cammish, Team Dynamics Honda Civic
Yarış galibi Dan Cammish, Team Dynamics Honda Civic
Yarış galibi Jean-Karl Vernay, Audi Sport Leopard Lukoil Team Audi RS 3 LMS ve Gordon Shedden, Audi Sport Leopard Lukoil Team Audi RS 3 LMS
Yarış galibi Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1
Yarış galibi Chase Elliott, Hendrick Motorsports, Chevrolet Camaro NAPA Auto Parts

Uluslararası yarışlar:

13 Ekim Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WEC  Sıralama turları  08:00  Eurosport
 F3 Avrupa  1. Yarış  11:00  F3 Web
 DTM  Sıralama turları 1  11:50  DTM Web
 World RX  Q1  13:40  WRX Web
 DTM  1. Yarış  14:15  DTM Web
 Porsche Fransa  1. Yarış  15:45  Porsche Web
 World RX  Q2  15:55  WRX Web
 F3 Avrupa  2. Yarış  17:30  F3 Web
 IMSA  Yarış  17:55 - 04:05  IMSA TV
 WSBK  Sıralama turları  19:30  Eurosport
 WSBK  1. Yarış  22:00  Eurosport
 ERC  Gün Özeti  23:00  Eurosport

14 Ekim Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 WEC  Yarış  05:00 - 11:00  Eurosport
 World RX  Q3  10:40  WRX Web
 F3 Avrupa  3. Yarış  11:05  F3 Web
 DTM  Sıralama turları 2  12:05  DTM Web
 World RX  Q4  12:20  WRX Web
 CEV  Yarış  14:00  CEV Web
 World RX  Finaller  14:00  WRX Web
 DTM  2. Yarış  14:15  DTM Web
 Porsche Fransa  2. Yarış  17:05  Porsche Web
 Supersport  Yarış  20:30  Eurosport
 NASCAR  Yarış  21:00  AB Moteurs
 WSBK  2. Yarış  22:00  Eurosport
 ERC  Gün Özeti  23:00  Eurosport

Türkiye Trail Şampiyonası:

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

SIRADAKİ GENEL HABERİ
5-7 Ekim Yarış Programı

Önceki haber

5-7 Ekim Yarış Programı

Sonraki haber

F1 Racing Kasım sayısı konuk yazar konusu belli oldu

F1 Racing Kasım sayısı konuk yazar konusu belli oldu
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Haber Türü Ön Bakış