10-13 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
10-13 Mayıs Yarış Programı
Ekleyen:
10 May 2018 11:29

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Damalı bayrak: Yarış galibi Max Verstappen, Red Bull Racing
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Yarış galibi #17 Team WRT Audi R8 LMS: Stuart Leonard, Frederic Vervisch
Yarış galibi #912 Porsche Team North America Porsche 911 RSR, GTLM: Laurens Vanthoor, Earl Bamber
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford
Yarış galibi Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing, Ford
Yarış galibi Gary Paffett Mercedes-AMG Team HWA
Podyum: Yarış galibi Timo Glock, BMW Team RMG, 2. Mike Rockenfeller, Audi Sport Team Phoenix, 3. Gary Paffett Mercedes-AMG Team HWA, Stefan Reinhold, Takım patronu, BMW Team RMG
Podyum: Yarış galibi #8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso
Podyum: Yarış galibi #8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso

10 Mayıs Perşembe

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
WTCR  1. Yarış  20:45  Eurosport
Nürburgring 24  Sıralama turları  21:30  24H Web

11 Mayıs Cuma

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. antrenman  12:00 - 13:30  -
 Formula 1  2. antrenman   16:00 - 17:30  -

12 Mayıs Cumartesi

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 World Superbike  Sıralama turları  11:30  S Sport* & Eurosport
 WTCR  2. Yarış  12:00  Eurosport
 Formula 1  3. antrenman  13:00 - 14:00  S Sport*
 WTCR  3. Yarış  13:20  Eurosport
 World Superbike  1. Yarış  14:00  S Sport* & Eurosport
 Supersport  Sıralama turları  15:00  S Sport* & Eurosport
 STK1000  Sıralama turları  16:00  -
 Formula 1   Sıralama turları  16:00  S Sport*
 Nürburgring 24  Yarış (24 Saat)  16:20  24H Web
 FIA F2  1. Yarış  16:40  -

13 Mayıs Pazar

Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 FIA F2  2. Yarış  11:35  - 
 Supersport  Yarış  12:30  S Sport* & Eurosport
 World Superbike  2. Yarış  14:00  S Sport* & Eurosport
 World RX  Yarış  15:00  RX Web
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 STK1000  Yarış  16:20  -
 IndyCar  Yarış  22:30  ABC
 NASCAR  Yarış  03:00**  AB Moteurs

 **Pazarı pazartesiye bağlayan gece

Etkinlik detaylarına  TOSFED resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Smart Spor, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
4-6 Mayıs Yarış Programı

Önceki haber

4-6 Mayıs Yarış Programı

Sonraki haber

Motorsport Network, BookF1.com'u bünyesine kattı

Motorsport Network, BookF1.com'u bünyesine kattı
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin
Yeni haberlere ilk siz
ulaşın