Formula 1
18 Eyl
Canceled
MotoGP
R
Tayland GP
02 Eki
Canceled
WRC
18 Eyl
Etkinlik Bitti
R
Almanya Rallisi
15 Eki
Canceled
World Superbike
R
Magny-Cours
02 Eki
Sıradaki Etkinlik
9 gün
Formula E

10-12 Mayıs Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
10-12 Mayıs Yarış Programı
Ekleyen:

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Yarış galibi Marc Marquez, Repsol Honda Team
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske
Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg
Podyum: Yarış galibi René Rast, Audi Sport Team Rosberg
Yarış galibi Martin Truex Jr., Joe Gibbs Racing, Toyota Camry Sirius XM
Yarış galibi Jamie Chadwick
Podyum: Yarış galibi #8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Sébastien Buemi, Kazuki Nakajima, Fernando Alonso, 2. #3 Rebellion Racing Rebellion R-13: Nathanaël Berthon, Thomas Laurent, Gustavo Menezes, 3. #11 SMP Racing BR Engineering BR1: Mikhail Aleshin, Vitaly Petrov, Stoffel Vandoorne
Yarış galibi Jamie Chadwick
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske Ford
Yarış galibi Scott McLaughlin, DJR Team Penske, Fabian Coulthard, DJR Team Penske Ford

Uluslararası yarışlar:

10 Mayıs Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula 1  1. Antrenman  12:00 - 13:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  16:00 - 17:30  -
 WRC  1. Gün Özet  05:00  Red Bull TV

11 Mayıs Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Formula E  1. Antrenman  08:30  FE Web
 Formula E  2. Antrenman  11:00  FE Web
 WSBK  Sıralama turları  12:00  Eurosport
 Formula E  Sıralama turları  12:45  Eurosport & FE Web
 Formula 1  3. Antrenman  13:00 - 14:00  S Sport*
 World RX  Q1  13:20  RX Web
 Porsche Supercup  Sıralama turları  14:25  Eurosport
 WSBK  1. Yarış  15:00  Eurosport
 WRC  Özel etap canlı  15:50  Red Bull TV
 Formula 1  Sıralama turları  16:00  S Sport*
 World RX  Q2  16:20  RX Web
 Formula E  Yarış  17:34  Eurosport & FE Web
 FIA F2  1. Yarış  17:40  -
 WRC  2. Gün Özet  05:00  Red Bull TV

12 Mayıs Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 World RX  Q3  11:00  RX Web
 WTCR  1. Yarış  11:45  Eurosport
 WSBK  Superpole yarış  12:00  Eurosport
 FIA F2  2. Yarış  12:30  -
 World RX  Q4  12:30  RX Web
 Porsche Supercup  Yarış  13:45  Eurosport
 WSBK  2. Yarış  15:00  Eurosport
 World RX  Yarı-final/Final  15:00  S Sport* & RX Web
 Formula 1  Yarış  16:10  S Sport*
 WTCR  2. Yarış  16:15  Eurosport
 Blancpain Endurance  Yarış  17:00 - 21:00  Blancpain Web
 WTCR  3. Yarış  17:45  Eurosport
 IndyCar  Yarış  22:30  -
 NASCAR  Yarış  00:00  AB Moteurs
 WRC  3. Gün Özet  05:00  Red Bull TV

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

F1 Racing Mayıs sayısı çıktı

Önceki haber

F1 Racing Mayıs sayısı çıktı

Sonraki haber

Motorsport.com Polonya edisyonu ile büyümeye devam ediyor

Motorsport.com Polonya edisyonu ile büyümeye devam ediyor
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin