TOSFED Dijital Şampiyonası
R
TDPŞ Raund IV: Autodromo Lago Maggiore
04 Tem
-
04 Tem
Yarı:
02 Saat
:
27 Dakika
:
26 Saniye
Formula 1
02 Tem
-
05 Tem
Yarış:
20 Saat
:
37 Dakika
:
26 Saniye
R
Styrian GP
09 Tem
-
12 Tem
FP1:
5 gün
MotoGP
R
Endülüs GP
24 Tem
-
26 Tem
Sıradaki Etkinlik
19 gün
06 Ağu
-
09 Ağu
Sıradaki Etkinlik
32 gün
WRC
R
Kenya Rallisi
16 Tem
-
19 Tem
Postponed
R
Estonya Rallisi
04 Eyl
-
06 Eyl
Sıradaki Etkinlik
61 gün
World Superbike
R
Donington Park
03 Tem
-
05 Tem
Postponed
31 Tem
-
02 Ağu
Sıradaki Etkinlik
26 gün
Formula E
05 Haz
-
06 Haz
Etkinlik Bitti
R
Berlin ePrix I
05 Ağu
-
05 Ağu
Sıradaki Etkinlik
31 gün

1-3 Kasım Yarış Programı

paylaşım
yorumlar
1-3 Kasım Yarış Programı
Ekleyen:
31 Eki 2019 20:56

Etkinlik isimlerine tıklayarak ilgili haber, fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

Uluslararası yarışlar:

1 Kasım Cuma

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  1. Antrenman  05:50  -
 MotoGP  2. Antrenman  10:05  -
 Formula 1  1. Antrenman  19:00 - 20:30  -
 Formula 1  2. Antrenman  23:00 - 00:30  -

2 Kasım Cumartesi

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 MotoGP  3. Antrenman  05:50  -
 MotoGP  4. Antrenman  09:25  -
 MotoGP  Sıralama turları  10:05  S Sport*
 Uluslar Kupası  Sıralama turları  11:45  FIA Web
 Uluslar Kupası  1. Yarış  16:25  FIA Web
 Formula 1  3. Antrenman  21:00 - 22:00  -
 Formula 1  Sıralama turları  00:00  S Sport*

3 Kasım Pazar

 Seri  Seans  Saat (TSİ)  Kanal
 Moto3  Yarış  07:00  -
 Moto2  Yarış  08:20  -
 MotoGP  Yarış  10:00  S Sport*
 Uluslar Kupası  2. Yarış  11:30  FIA Web
 Uluslar Kupası  Ana yarış  17:15  FIA Web
 Formula 1  Yarış  22:10  S Sport*
 NASCAR  Yarış  23:00  Automoto

 

Yazıda belirtilen zamanlar, seans başlama saatleridir, canlı yayın saatleri yayıncıya göre değişiklik gösterebilir. 

*S Sport'ta başka bir yayın programı olması durumunda seanslar Digiturk'de Bein Sports, D-Smart'ta Spor Smart, Turkcell TV+'da Life+, Tivibu'da Tivibu Spor kanallarında yayınlanabilir.

Sonraki haber
MIVUE Drive 50 LM navigasyon cihazı kazanma şansı!

Önceki haber

MIVUE Drive 50 LM navigasyon cihazı kazanma şansı!

Sonraki haber

GT Cup sıralama turları: Salih 2. Ayhancan 16. Oldu

GT Cup sıralama turları: Salih 2. Ayhancan 16. Oldu
Yorumları görüntüle

Bu Haber Hakkında

Seri GENEL
Editör Kutal Mete Tekin